concept weddings

Concept Weddings – III edycja wrocławskich targów pod hasłem Wonderland

W niedzielę 19 marca 2017 r. odbędzie się III edycja Targów Ślubnych Concept Weddings.​ W godzinach 11-18 w Ibis Styles we Wrocławiu gościć będzie niekonwencjonalnych wystawców z branży ślubnej. Sceneria inspirowana Alicją w Krainie Czarów wprowadzi uczestników w świat koloru – motywu przewodniego targów.

Odwiedzający mogą się spodziewać wielu atrakcji, będą to m.in. prelekcje, warsztaty, pokazy czy inscenizacja ślubu humanistycznego.
Concept Weddings są alternatywą dla wielkich targów ślubnych, na których pojedyncze, niewielkie firmy gubią się w morzu ulotek i informacji.

Gosia, Werka i Maciek – organizatorzy

Tak siebie proszą nazywać – po imieniu!  Razem tworzą wydarzenie promujące śluby z klasą i pozwalające wyróżnić się najlepszym firmom w Polsce.  Concept Weddings to pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm. Targi te, dzięki swojemu niekonwencjonalnemu podejściu i zgodzie z trendami,  na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń ślubnych w Polsce. Miłośnicy stylu rustykalnego, eco chic, industrialnego i boho z pewnością będą mieli w czym wybierać.

Kolor i Alicja w Krainie Czarów

Każdej edycji towarzyszy nowy, inspirujący motyw przewodni. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu. Tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie. Wstęp​ dla odwiedzających na to wydarzenie będzie bezpłatny​.

 

Koniecznie przeczytajcie wywiad z Gosią, Werką i Maćkiem – organizatorami Concept Weddings. Opowiadają, co zyskacie przyjeżdżając na te targi i czym się różnią od innych!

 

concept weddings

concept weddings

Napisz komentarz