namiot gwiazda

Dlaczego warto zainwestować w namiot gwiazdę?

Prowadzisz firmę, zajmująca się organizacją ślubów i przyjęć, albo różnorodnych imprez masowych? Jeśli tak, bez wątpienia wiesz, jak często odbywają się one w ogrodach. Jest to coraz bardziej modny sposób spędzania czasu z najbliższymi albo ze współpracownikami, dlatego musisz być przygotowany na takie przedsięwzięcie. Pomocny w przygotowaniach może być między innymi duży namiot gwiazda.

Czym charakteryzuje się namiot gwiazda?

Namiot gwiazda jest z reguły dużym namiotem, który wspiera się na stelażu, umożliwiającym mu przybranie kształtu wieloboku, zbliżonego właśnie do gwiazdy. Może być to wielokąt foremny, zbliżony swoim zarysem do koła, lub wydłużony w jedną stronę i przypominający owal.

Namiot gwiazda najczęściej składa się z dachu oraz ścian, które można zwinąć i przypiąć do nóg, albo rozłożyć, co zapewnia bardziej kameralną atmosferę we wnętrzu. Dzięki tej ostatniej opcji możliwa jest także ochrona uczestników zabawy przed deszczem i wiatrem, gdyby nagle się pojawił. Z kolei po zwinięciu materiału, można go elegancko udrapowany wokół nóg, tworząc z niego dodatkowy element ozdobny.

Ten rodzaj namiotu produkowany jest z odpornych, wodoszczelnych materiałów, dzięki czemu nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie będą przeszkadzały w dobrej zabawie. W przypadku wybrania kolorowego namiotu warto zdecydować się na ten wykonany w specjalnej technologii, która jest odporna na blaknięcie z powodu ekspozycji na słońce.

Namiot idealny na wszystkie imprezy plenerowe

Zastanawiasz się być może, czy rzeczywiście potrzebujesz tak dużego namiotu, jakim zazwyczaj jest gwiazda. Jednak, jeśli organizujesz śluby oraz duże przyjęcia, na pewno spełni twoje oczekiwania. Nawet jeżeli planowana liczba gości jest nieco mniejsza, możesz umieścić pod nim dodatkowe atrakcje, na przykład kącik dla dzieci, co bez wątpienia ucieszy i najmłodszych, i rodziców.

Namiot gwiazda to przede wszystkim ogrom miejsca i wspaniała ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie jednak, oprócz swoich podstawowych funkcji, może on być także centrum wydarzeń i swoistą ozdobą ogrodu czy innego miejsca, które zostało wybrane na miejsce imprezy.

Wystarczy, iż wyobrazisz sobie biały jak śnieg namiot od Inventini, specjalizującego się w produkcji najwyższej jakości artykułów, służących reklamie i spotkaniom w plenerze. Następnie dodaj do niego odpowiedni wystrój: kwiaty, wstążki i drobne dekoracje, nawiązujące do danej ceremonii lub spotkania. Na koniec wyobraź sobie, iż pełen jest zastawionych, bogatych stołów – czyż nie będzie to piękne i uroczyste miejsce, które nie tylko spełni swoje zadania, ale także zostanie w pamięci gości na dłużej?

Co ważne, decydując się na namiot, nie musisz ograniczać się jedynie do klasycznego białego. O ile twoi goście pragną mieć bardziej unikatowe spotkanie, zwłaszcza jeśli nie jest to ceremonia ślubna, możesz przecież pokusić się o osłonięcie ich materiałem o innej barwie. Jest to szczególnie wskazane zwłaszcza podczas imprez firmowych, gdzie wymagane może być dostosowanie kolorystyki do głównych motywów danej firmy.

Niezależnie jednak od tego, na jaki dokładnie namiot się zdecydujesz, na pewno zrobisz z niego dobry użytek. W końcu ilość imprez w plenerze będzie ciągle rosła, wraz z utrzymywaniem się na nie mody.

Napisz komentarz