Emocje we FRAK-U. Subtelny film ślubny

Napisali do nas szczery komplement, więc od razu ich polubiliśmy:) A tak naprawdę to przekonali nas jakością tego, co robią. Estetyką, jakże zbliżoną do naszej. Zachęceni jednym nadesłanym filmem, obejrzeliśmy na ich stronie dużo więcej realizacji. Nasze serca podbiły przemyślane zbliżenia, wyczucie momentów, nieco baśniowy klimat filmów.

Sami nie wiemy dlaczego, ale jakoś trudniej o dobry materiał filmowy niż fotograficzny ze ślubu i wesela. Zapewne możecie tę dysproporcję wyczuć na naszym blogu: publikujemy więcej reportaży od fotografów niż od film makerów. Dlatego cieszymy się, gdy zgłaszają się do nas ciekawi ludzie z interesującymi realizacjami.

Tak się stało w przypadku Studio FRAK. Napisali do nas, że tworzą artystyczne videoklipy oraz reportaże ślubne. Zanim nie sprawdzimy, to na słowo nie wierzymy! Jednak już po kilku minutach oglądania nadesłanej produkcji wiedzieliśmy, że warto ich Wam zaprezentować.

Nie każdemu udaje się tak uchwycić emocje towarzyszące parze młodej i ich bliskim, by nie popaść w patetyzm. We FRAKu oglądamy subtelne, harmonijne, wysmakowane obrazy, które opowiadają piękne historie.

Enjoy!

FILM: Studio FRAK

Napisz komentarz