Gra dla par, gra małżeńska - Gra o miłość

Gra dla par, gra małżeńska – Gra o miłość

Mówi się, że każdy związek po dłuższym lub po krótszym czasie czeka kryzys. Niezależnie od wszystkiego, w końcu nadejdzie taki moment, że pomiędzy dwojgiem zakochanych ludzi coś zacznie się psuć. Jeżeli para przezwycięży ten kryzys, to wszystko pójdzie ku dobrej drodze. Pomocą w przezwyciężeniu tego kryzysu może stać się gra planszowa dla par.

Pudełko z grą

Pudełko dla par” to gra, która wyszła spod ręki Aleksandry Mroczko (https://aleksandramroczko.pl/). Jest to mgr psychologii, coach z akredytacją ICF na poziomie ACC, autorka gier i publikacji, trenerka z ponad 10-letnim doświadczeniem.  Inspiracją do stworzenia gry, która dzisiaj okazuje się wielkim fenomenem była rocznica ślubu jej rodziców. Mroczko chciała dać im coś unikalnego, oryginalnego. W ten sposób wymyśliła grę, której celem jest poprawa relacji w związku małżeńskim lub partnerskim. Rodzice zaskoczeni, przywitali prezent entuzjastycznie i chętnie korzystali z jego możliwości. Mroczko postanowiła dopracować wszystkie elementy i tak oto powstała gra małżeńska, ciesząca się ogromną popularnością wśród dorosłych.

Zawartość pudełka – gra planszowa dla par

W eleganckim pudełku znajduje się:

  • 30 zadań na sztywnych kartach,
  • ręcznie malowana, korkowa plansza,
  • 10 czystych kart,
  • instrukcja.

Zasady gry

Na kartach znajdują się poszczególne zadania do wykonania, punktacja i ilość dni przez które dane zadanie należy wykonać. Jeżeli w określonym czasie dana osoba wykonała swoje zadanie – przesuwa pionek na tablicy korkowej, gdzie znajduje się punktacja. Kto pierwszy dotrze do mety ten wygrywa. Co jest główną nagrodą? To ustalane jest już indywidualnie.

Wyjątkowa gra

Czego uczy ta gra dla par? Czy chodzi tutaj o główną nagrodę? Oczywiście, że nie. Główną nagrodą jest tutaj miłość, która bucha żywym ogniem pomiędzy dwojgiem ludzi. Gra dla par to czas na to, aby pokazać sobie wzajemnie, czy ktoś jest w stanie poświęcić się dla drugiej osoby? Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie, żyjąc w czasach ogromnego zabiegania, gdzie pomiędzy jednym a drugim obowiązkiem mamy mało czasu dla siebie.

Niektóre zadania są bardzo proste. Inne wymagają odrobiny więcej czasu na wykonanie. Te zadania mają pokazać, że nadal można wspólnie spędzić czas. Obdarzyć kogoś czułym gestem i wcale nie sprawia to dużego problemu. Wszystkie wyzwania, jakie czekają na zakochanych wplecione są w życie codzienne, jak np. codzienne kupowanie Kinder Jajka. W jakim celu? To już podpowie „Pudełko dla Par„.

Efekty gry dla par

Ta gra planszowa dla par to eksperyment psychologiczny, który już w ciągu kilku tygodni jest w stanie przynieść ogromne zmiany w związku. Pary z wielkim napięciem i ekscytacją zaczynają wypatrywać dnia, kiedy będą mogli wylosować kolejne zadanie. Kolejne miłe i czułe gesty, ciepłe słowo, którego ktoś nie słyszał już od tak dawna. Efekty, jakie przynosi ta gra dla par są zdumiewające. Na tyle, że wiele osób po zakończeniu jednej rozgrywki, rozpoczyna kolejną, aby nadal móc cieszyć się swoją bliskością i miłością. Wszystkie kryzysy, jakie nadciągały nad głowy związku, na pewno zostaną zażegnane!

Więcej znajdziesz tutaj: https://pudelkodlapar.pl/

Napisz komentarz