Happy Together w Krakowie: pierwsze takie targi ślubne

Gdy 10 lat temu Kinga i Bartek na swój pierwszy taniec wybrali utwór „Happy Together”, nie podejrzewali, że w przyszłości powrócą do ślubnej tematyki. I to jako kto – organizatorzy targów! Oddajemy im głos, niech sami Wam opowiedzą, jak do tego doszło i co na Was czeka w Krakowie.

„10 lat temu odbył się nasz ślub i wesele. Nie mieliśmy wielkiego wyboru:  DJ grający z płyt CD lub zespół z nośnymi coverami, stołujący się gdzieś przy stoliku w rogu sali. Rosół, zimna płyta, a efekt wow miał przynieść wiejski stół. Do tego jakiś elegancki samochód przybrany balonami i jedziemy! Stoły w restauracji w kształcie podkowy albo bardziej ekstrawagancko –  okrągłe stoły bankietowe. Z atrakcji – głównie oczepiny. Nam Młodym i gościom niczego nie brakowało – wprost przeciwnie! Zabawa do białego rana, tańce to utraty tchu, śpiewy, życzenia i uśmiechnięte twarze. Nie zastanawialiśmy się, czy można ten dzień uczynić jeszcze ciekawszym, nieszablonowym, by goście byli zachwyceni, a Młodzi dumni na 120 %.

I tak po latach zrodził się w naszych głowach pomysł na targi Happy Together. Znacie tą melodię? ‚Imagine me and you, I do/ I think about you day and night, it’s only right/ To think about the girl you love and hold her tight/ So happy together’ – to piosenka z naszego pierwszego tańca, zatem już sami zapewne rozumiecie…Do tego lubimy marki nietuzinkowe – małe manufaktury, które dają możliwość poznania twórcy i jego produktu czy usługi. Na targach spotkacie właśnie takich ludzi – wyjątkowych! Właśnie po to, żebyście mogli zaplanować swój ślub i wesele inaczej, alternatywnie, na przekór: tylko tak, jak sami to sobie wymarzycie.”

I krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together

„Nasze targi to świeże spojrzenie, nowe pomysły oraz niebanalne rozwiązania dla przyszłych nowożeńców. Razem z wystawcami chcemy zainspirować do stworzenia niepowtarzalnego klimatu Waszego ślubu. Chcemy pokazać marki z branży ślubnej o wyjątkowym charakterze – projektantów sukni ślubnych i mody męskiej, pracowni florystycznych i dekoratorskich, biżuterii, lokalnych cukierni, fotografów, konsultantów ślubnych oraz specjalistów od rzeczy nietuzinkowych. Zapraszamy przyszłych nowożeńców, by niespiesznej atmosferze porozmawiać, dopytać i zaczerpnąć inspiracji przed tym najważniejszym dniem.”

Krakowskie alternatywne targi ślubne HAPPY TOGETHER

KIEDY: 04.03.2018 godz.11-18

GDZIE: Stara Zajezdnia ul. Wawrzyńca 12

WSTĘP WOLNY

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska

tel. 691159982

kinga@targihappytogether.pl

LOGO

Napisz komentarz