Ile kosztuje powiększenie ust?

Ile kosztuje powiększenie ust?

Usta stanowią istotny element atrakcyjnego wyglądu. Są także dla wielu kobiet powodem kompleksów. Z tego względu, dla poprawy wyglądu i samopoczucia, decydują się one na zabieg powiększania ust. Jedną z metod jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Ile zatem kosztuje takie powiększanie ust? O tym wszystkim piszemy w poniższym tekście.

Na czym polega zabieg?   

Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w usta odpowiedniej ilości substancji. W taki sposób nie tylko można powiększyć usta, ale także je wykonturować, wymodelować, a nawet delikatnie podnieść. Pamiętajmy jednak, że efekty utrzymują się jedynie przez jakiś okres i dlatego zabieg trzeba powtarzać. To, ile kwasu należy wstrzyknąć, zależy od naszych oczekiwań. W tej kwestii warto słuchać się tego, co nam radzi specjalista, ponieważ przede wszystkim ma on doświadczenie. Najczęściej aplikowane jest w usta od 0,5 do 1 ml kwasu hialuronowego.   

Koszty powiększania ust     

Cena zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym zależna jest od miasta, w którym chcemy go wykonać. Jednak jego średni koszt waha się od 700 zł do 1300 zł za każdorazowy zabieg. Przy wyborze kliniki medycyny estetycznej kierujmy się jej renomą i doświadczeniem pracujących tam specjalistów. Warto także sprawdzić, czy wcześniejsze klientki są zadowolone z przeprowadzonego zabiegu.

Czy zabieg powiększania ust ma skutki uboczne?    

Oczywiście powiększanie ust kwasem hialuronowym, jak każdy inny zabieg, może mieć skutki uboczne. Po wstrzyknięciu preparatu może pojawić się miejscowe zaczerwienienie, a także opuchlizna. Jednak nie są takie poważne objawy, gdyż zazwyczaj wynikają one z konieczności przyzwyczajenia się tkanki wokół ust do ich nowego kształtu. Zazwyczaj te efekty uboczne znikają w ciągu kilku czy kilkunastu godzin od wykonania zabiegu.     

Czas na zabieg

Jeśli usta są powodem naszych kompleksów i zdecydowaliśmy się na zabieg ich powiększania, musimy przygotować się na spory wydatek. Jeden zabieg nie wystarczy – po ok. 6 miesiącach zalecane jest jego powtórzenie. Jeśli nasze oszczędności nie są wystarczające, możemy wspomóc się dodatkową gotówką. Szybka pożyczka, której spłatę często możemy rozłożyć na raty, pozwoli na opłacenie zabiegu. Szybka pożyczka to rozwiązanie dla osób, które chcą w prosty sposób uzyskać dodatkowe fundusze, dzięki którym sfinansują zabieg upiększający. Należy jednak pamiętać, że szybka pożyczka wymaga terminowej spłaty. Upewnijmy się, że możemy sobie pozwolić na takie zobowiązanie finansowe.

Napisz komentarz