ozdoby ślubne

Niebiańskie ozdoby do włosów – wszystkie ręcznie formowane!

W czym tkwi diabeł? W szczególe. Nie chcemy jednak straszyć piekłem, ale zainspirować wręcz niebiańskimi  ozdobami na głowę. Odkryliśmy je w kolekcji JP Brides. Bardzo pasują do stylistyki, jaką cenimy. Jak to pewien mężczyzna z redakcji określił: „są bardzo smaczne”. Doprawdy, są!

Ozdoby ślubne JP Brides (prezentujemy te z kolekcji nr II) na pewno przypadną do gustu kobietom, które są gotowe przemierzyć cały Internet i wszystkie butiki w mieście, po to tylko (a raczej aż po to), by znaleźć przepiękną dekorację na włosy.

 

biżuteria ślubna

 

Ozdoby delikatne, eteryczne, o niedopowiedzianych i nieregularnych kształtach nawiązujących do organicznych form. Pochwała minimalizmu, hymn do prostoty. Z całą pewnością mogą stać się pokoleniową pamiątką, przekazywana kolejnym pannom młodym z pokolenia na pokolenie.

 

biżuteria ślubna

 

Najbardziej podoba nam się w tych ozdobach to, że z daleka wyglądają dość niewinnie i delikatnie, z bliska zaskakują misternością detali – tak, że po prostu ciężko oderwać od nich wzrok.

 

biżuteria ślubna

 

Wiecie, jak cenimy manufakturę. Prezentowane ozdoby zostały ręcznie uformowane za pomocą technik rzemiosła artystycznego. Każdy kwiat i listek dopieszczono w szczególe. Dzięki temu są unikatowe. Szlachetne tkaniny z jakich wykonano kolekcję to różnego rodzaju jedwabie: organzy, muśliny, tiule, żorżety oraz głównie srebro i srebro pozłacane 24-karatowym złotem. Kolory dominujące to ecru, złoty i srebrny.

 

biżuteria ślubna

 

W całej kolekcji znaleźć można także wianuszki, paski do sukni, welony i woalki, srebrne spinki czy naszyjnik na…plecy.

 

biżuteria ślubna

 

Czy udało się JB Brides połączyć tradycję, szlachetność i kropelkę awangardy w jedną całość?

Naszym zdaniem bardzo:) Gratulujemy!

 

biżuteria ślubna

JP BRIDES - Kolekcja II (3)

Zdjęcia: Nikodem Pietras

Modelka: Aleksandra Kuligowska

Suknie ślubne: Karolina Twardowska Atelier

Sukienka, top: Diana Jankiewicz

Biżuteria: Bizoe

Fryzury i makijaż: Klaudia Kaka-Klimowicz make-up & hair

 

Napisz komentarz