Łódź pełna miłości: targi Off Wedding

Od lat targi ślubne kojarzone są z wielkimi halami expo, tłumem, hałasem, męczącą atmosferą. Ale nie Off Wedding! To wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Alternatywne targi ślubne Off Wedding odbędą się 22 kwietnia 2018 w nowoczesnych przestrzeniach dworca Łódź Fabryczna w samym centrum Łodzi. W godzinach 11.00-18.00 budynek wypełni się najciekawszymi wystawcami z branży ślubnej.

Organizatorzy pragną, aby wydarzenie było estetyczną ucztą dla zmysłów, miejscem gdzie można obejrzeć piękne projekty młodych twórców, spróbować najlepszego słonego karmelu i obłędnej wiśniowej tarty, napić się pysznej kawy i spokojnie porozmawiać z wystawcami oferującymi produkty i usługi świetnej jakości.

Off Wedding dąży do tego, aby być z dala do utartych schematów i wzorców, kierując uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. Pokazuje, że celebrując takie wydarzenie jak ślub, można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów. Można ten czas spędzać z bliskimi, dobrze się bawiąc.

Wystawcy Off Wedding są pieczołowicie wyselekcjonowani. Młodzi projektanci tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów, fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

Do udziału zaproszono Fundację Mam Marzenie.

Wystawcy przekażą swoje usługi i produkty na licytację, która odbędzie się w czasie targów, a zgromadzone środki pomogą spełnić marzenie 9-letniego Jasia z Łodzi.

FB: Off Wedding : Alternatywny Targowy Meetup Ślubny

Napisz komentarz