Przegląd bransoletek z kryształkami Swarovskiego

Przegląd bransoletek z kryształkami Swarovskiego – wybierz model dla siebie!

Większość kobiet uwielbia bransoletki, będące delikatną, a zarazem ciekawą ozdobą ręki. Już małe dziewczynki cieszą się, gdy mogą założyć najprostszą nawet bransoletkę z koralików, a dorosłe panie godzinami wybierałyby te egzemplarze wyrobów jubilerskich, które najbardziej im się podobają. Przyjrzyjmy się bliżej różnym rodzajom bransoletek, dostosowanych do rozmaitych okazji.

Bransoletki na co dzień

Bransoletki doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Ich szeroki wybór gwarantuje, że do każdego stroju można dopasować inną – taką, która zaakcentuje pozostałe dodatki albo w subtelny sposób podkreśli, iż ten dzień jest nieco bardziej wyjątkowy.

Wśród codziennych bransoletek obecnie furorę robią te najprostsze, które składają się ze sznureczka oraz zawieszki. Dodatkową ozdobą może być tutaj ciekawie zaplecione „wiązanie”, które pozwala swobodnie zakładać biżuterię, bez jej całkowitego rozpinania. Modelem tego typu jest bransoletka For Luck, z koniczynką Swarovskiego, umieszczoną na kolorowym sznureczku. Posiada ona regulowaną długość i ozdobne wiązanie, a błyszcząca kryształkami zawieszka w kształcie koniczynki z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich wokół. Z taką ozdobą powodzenie i szczęście są gwarantowane!

Dla miłośniczek zwierząt, które lubią nosić kilka ozdób naraz, aby ich ręce były jak najbardziej kolorowe i olśniewające, ciekawą propozycją może być kolekcja Animals. Każda kobieta może skompletować ją w dowolny sposób, dopasowując do siebie kolor sznurka, rodzaj zawieszki i długość bransoletki. W sklepie Shineline do wyboru znajduje się 12 kolorów sznurków, od białego aż po czarny, oraz 10 zawieszek, przedstawiających zwierzątka, takie jak: kotek, piesek czy sówka. Tak duży wybór sprawia, iż zestaw, który dla siebie wybierzemy, będzie unikatowy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi modelami na stronie: https://www.shineline.pl/pl/c/Bransoletki/30.

Z grupą krwi

W ostatnim czasie modne stały się bransoletki z grupą krwi. Jest to nie tylko wyrób jubilerski, ale również dodatkowy nośnik informacji w kryzysowych sytuacjach. Może więc warto w taką zainwestować?

Pięknym przykładem delikatnej, srebrnej bransoletki z grupą krwi jest model ozdobiony kryształkiem Swarovskiego przy łańcuszku regulującym długość dostępny w Shine Line. Jest tak subtelna, iż będzie stanowić doskonały dodatek do każdego ubrania, każdej okazji, a także innych noszonych jednocześnie egzemplarzy biżuterii.

Na elegancki wieczór

Podczas wieczornego wyjścia każda kobieta chciałaby wyglądać olśniewająco. Odpowiednio dobrane dodatki do sukni pozwalają na uwydatnienie tych szczegółów, na których najbardziej nam zależy. Dlatego przemyślane dobranie biżuterii jest kluczem do tego, by być zapamiętaną i podziwianą, a także czuć się wyjątkowo.

W związku z tym pragniemy przedstawić bransoletkę Fancy Square Bermuda Blue, która oczaruje każdą wielbicielkę głębokich odcieni niebieskiego. Biżuteria została wykonana ze srebra połączonego z kwadratowymi kryształkami Swarovskiego o pięknym połysku, w głębokim kolorze Bermuda Blue. Zarówno barwa, jak i krój bransoletki są niezwykłe i oczarują swoją elegancją wszystkich zebranych na uroczystości.

Napisz komentarz