Miłość w krainie elfów. Teledysk ślubny na Islandii

Czy to przez nieziemskie krajobrazy albo ciągle alternatywny charakter, Islandia przyciąga do siebie zakochanych. Właśnie w surowej scenerii tej tajemniczej krainy, pary pragną powiedzieć sobie TAK, albo przynajmniej mieć tu sesję zdjęciową. Zobaczcie film, tchnący arktycznym powietrzem, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Potęga natury. Nieskażona, dziewicza przyroda, przed którą człowiek czuje respekt i brakuje mu tchu. Milknie więc i tylko podziwia. Islandia.

Potęga miłości. Nieskażonej, dziewiczej każdego dnia na nowo, przed którą człowiek czuje respekt i brakuje mu tchu. Milknie więc i podziwia. Małżeństwo.

Być może Islandię i miłość łączy więcej, niżby się mogło wydawać? Krajobrazy tak nieziemskie, jak tylko nieziemskie mogą być uczucia zakochanych.

Pokazujemy Wam film, dzięki któremu jak przez dziurkę od klucza do zaczarowanej krainy, możemy podejrzeć parę… w ich wyjątkowym dniu. A może to są zakochane w sobie elfy, które podobno można tam spotkać? Przyciągają wzrok tak mocno, jak i miejsce, w którym się znajdują. Wydaje się, że są tam sami. Oni i nieokiełznana natura. Natura Islandii i natura ich miłości.

Obejrzyjcie – niech Wam także zabraknie tchu.


 

Film: Grupa Obiektywni

logo_strona_black-1

Napisz komentarz