offwedd-002

Warszawa: Summer Off Wedding

Po raz kolejny mamy przyjemność objąć naszym patronatem Alternatywne Targi Ślubne Off  Wedding. Tym razem ich letnią edycję! Zapamiętajcie: SUMMER OFF WEDDING czeka na Was w swoim luźnym, plenerowo-piknikowym klimacie w Warszawie 17 września od godziny 12.00 do 19.00.

W wydarzeniu weźmie udział około 50 wystawców, głównie polskie młode projektantki tworzące zwiewne, delikatne suknie i dodatki w klimacie boho, ale i przedstawiciele mody męskiej.

Fotografowie i filmowcy. Utalentowani muzycy. Małe manufaktury z wyszukanymi ozdobami i papeterią.  Cukiernie ze świeżymi pomysłami na oryginalne torty. Florystki i dekoratorzy preferujący minimalizm i rustykalne elementy roślinne. Obejrzycie zupełnie inne, piękne obrączki.

Fryzjerzy oraz makijażystki pokażą boho stylizacje na ten ważny dzień, a konsultanci ślubni opowiedzą o ceremoniach tematycznych. Będą także nietypowe, oryginalne atrakcje ślubne i degustacja dobrych win.

A wszystko to w plenerowej, piknikowej, luźnej atmosferze. Przy pysznej kawie będzie czas na swobodną rozmowę z każdym wystawcą.

Idea targów

Summer OFF Wedding to spotkanie z usługodawcami z branży ślubnej oferującymi nowoczesne, wyszukane i estetyczne produkty i usługi. Alternatywnie do utartych schematów i wzorców kojarzących się z weselną sztampą. Organizatorzy chcą promować naturę, uczucia, emocje, delikatność, minimalizm. Wierzą, że celebrując swój ślub, można pozostać sobą – nie będąc przebranym, tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów.

Osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i rozmowy z ciekawymi ludźmi, powinny tam się znaleźć! A przede wszystkim narzeczeni, dla których najważniejsze jest szczere, prawdziwe podejście do ślubu i wesela.

Targi odbędą się 17 września 2017 w niedzielę między 12.00-19.00 na patio restauracji Spokojna 15 przy ul. Spokojnej 15 w Warszawie.

 

www.offwedding.pl

https://www.facebook.com/offwedding
https://www.instagram.com/offwedding

Koniecznie zobaczcie sesję promującą SUMMER OFF WEDDING TUTAJ

 

 

Napisz komentarz