Kraina Lodu lub Winter Weddingland – 2 style ślubu

Zimą najlepiej sprawdzają się dwa style, które pasują do białej aury. Możecie uraczyć gości weselnych klimatem nawiązującym do wymarzonego wypadu w zaśnieżone góry – który nazwaliśmy Winter Weddingland, albo do baśniowej Krainy Lodu (Panna Młoda niczym Elza!:).

 

Choć zimowe śluby nie są ciągle szczególnie popularne, to mają w sobie coś z góry wyjątkowego i magicznego. Nic dziwnego, skoro zdarzają się raz na dziesięć wesel w sezonie. Jeżeli jeszcze dopisze pogoda (z tym w naszym kraju ostatnio różnie bywa), to mamy ślub jedyny w swoim rodzaju – prawdziwie zimowy, niosący ze sobą atmosferę okresu bożonarodzeniowego lub tego bardziej szalonego i glamour, związanego z nadejściem Nowego Roku.

Winter Weddingland

Kolorem ślubów zimowych jest oczywiście czerwień, do której warto podejść niebanalnie. Można wybrać odcień bardziej zgaszony, karminowy. Można też połączyć ją z głęboką zielenią i pasującą do niej atmosferą wesela, zbliżoną do zimowego wypadu w góry! Dzwonki sań, ciepłe koce w szkocką kratę, plecione w grube warkocze wełniane swetry i ciepło kominka…Pamiętajmy o jemiole wiszącej nad stołami i świecach między gałązkami zielonych iglaków.

 

zimowy ślub

Fab Mood

ślub zimą swetry

The Knot

panna młoda zimą

Burnetts Boards

suknia ślubna zima

tort ślubny naked cake

Junebug Weddings

dekoracja stołu weselnego

Hey Wedding Lady

słodki stół czekolada

Hey Wedding Lady

Kraina Lodu

Inną, bardziej stonowaną i elegancką propozycją, skojarzoną z inspiracją prosto z krainy lodu, jest wykorzystanie srebra, z odcieniami szarości i niebieskiego. Takie śluby, choć chłodne z pozoru, biją na głowę swoją delikatnością i wytwornością. Często są czystą formą, lekką i minimalistyczną.

 

Kraina Lodu

dekoracja ślubna srebro

Belle the Magazine

suknia ślubna dekoracyjna

Storyboard wedding

srebrna suknia ślubna

Hello May

dodatki ślubne

Rustic Wedding Chic

sukienka ślubna

The Lane

Który styl do Was najbardziej przemawia? Nam trudno jest się opowiedzieć tylko za jednym!:)

 

Napisz komentarz