3 oryginalne prezenty na ślub, które rozweselą Nowożeńców

3 oryginalne prezenty na ślub, które rozweselą Nowożeńców

Szukasz zabawnych pomysłów na prezent ślubny? Chcesz jeszcze bardziej rozweselić Parę Młodą w tym wyjątkowym dniu? Jesteś zatem we właściwym miejscu! Przygotowaliśmy kilka propozycji ciekawych upominków na ślub, które z pewnością zachwycą Nowożeńców. Co sprawdzi się najlepiej? Czy zabawne prezenty to dobry pomysł? Zapraszamy do lektury!

Pamiątka z uśmiechem, czyli niezbędnik małżeński

Jeśli chcesz wręczyć Młodej Parze oryginalny i zabawny prezent postaw na pudełko z ciekawą zawartością. W takiej skrzynce, którą znajdziesz m.in. na stronie https://kreatywnylas.pl/kategoria/slub-i-rocznica/prezent-slubny/, znajduje się 5 przegródek wypełnionych wełną drzewną, do których należy włożyć odpowiednie artykuły. Co ważne, każda z przegródek ma specjalne grawerowane kółeczko z napisem – np. „na kaca”, „na wszelki wypadek” czy „na ciche dni”. Pod te wyrażenia należy dopasować odpowiednie przedmioty, które oczywiście mogą być przeróżne. To, co tam umieścisz, zależy już od Twojej kreatywności. Warto oczywiście pamiętać, aby wybierać prezenty z umiarem i zawsze mieć na uwadze gust i poczucie humoru Pary Młodej, aby uniknąć sytuacji, w której prezent może być nieodpowiedni.

Personalizowane prezenty dla Nowożeńców

Kolejnym podarunkiem, który na pewno rozweseli Parę Młodą, jest zestaw ręczników ze specjalnym haftem oraz komplet kubków z nadrukiem. Taki prezent na ślub jest nie tylko praktyczny, ale również sentymentalny. Co więcej, będzie to idealny upominek dla par, które gustują w dobrej jakości tekstyliach i uwielbiają personalizowane akcenty. W przypadku tego zestawu są to hafty z napisami: „Żona idealna” czy „Mąż doskonały”. Całość jest starannie opakowana w eleganckie pudełko i zwieńczona drewnianą kokardką.

Natomiast jeśli poszukujesz ciekawego podarunku dla rodziców, zestaw z ręcznikami również będzie doskonałą opcją na prezent dla rodziców.

Funkcjonalne i zabawne upominki dla Pary Młodej

W tym zestawieniu zdecydowanie nie mogło zabraknąć zestawu poduszek z haftem i kubków z grawerem, a to wszystko zapakowane w trwałą drewnianą skrzynkę i celafon. Na poduszkach można umieścić śmieszne wyrażenia, które z pewnością rozweselą Parę Młodą. Można m.in. pokusić się o wybór takich wzorów jak: „Żona wspaniałego Męża”, „Mąż cudownej Żony” czy „Jej wysokość (imię żony)”, „Jej wysokość (imię męża)”. Te same nadruki znajdą się również na dołączonych do zestawu kubkach.

Wybór prezentów ślubnych – co jeszcze warto wiedzieć?

Prezenty ślubne wcale nie muszą być formalne i tradycyjne. Nietypowe i zabawne upominki będą doskonałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Nawet po latach Młoda Para będzie wspominać te podarunki z uśmiechem na twarzy. Odpowiednio dobrany prezent może pokazać, że doskonale znasz ich poczucie humoru i gust.

Napisz komentarz