Eleganckie obrusy na zimowe wesele

Zima to czas w którym coraz więcej par decyduje się na ślub i wesele. Oczywiście najpopularniejszymi miesiącami na organizację najważniejszego dnia w życiu jest czerwiec, sierpień, a także maj, lipiec czy wrzesień. Jednak coraz więcej par docenia korzyści płynące z brania ślubu i wydawania przyjęcia weselnego w okresie zimowym. Takie wydarzenie w śnieżnobiałej oprawie może mieć niesamowity klimat. Należy zadbać o odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne, takie jak kwiaty, świece i obrusy na stół weselny. Kolorystyką odpowiednią na zimowe wesele może być zielony, czerwony nawiązujący nieco do dekoracji świątecznych. Ewentualnie granatowy, niebieski lub błękitny i biały jako kolory pogodnego zimowego dnia.

Ślub na śnieżnobiałym tle

Główny motyw kolorystyczny nie musi się pojawiać na całości obrusów i innych dekoracjach. Możemy zdecydować się na śnieżnobiałe obrusy na stół weselny, takie jak https://alleglass.pl/pl/c/Obrusy-na-stol/139, które zawsze wyglądają stylowo i elegancko, ale ożywić je bieżnikiem w kolorze, który wybraliśmy jako motyw przewodni całej uroczystości. Przykładowo, czerwony bieżnik na białym obrusie na stole weselnym ze świecznikami i dekoracjami z elementami szyszek, ostrokrzewu i gałązek drzew iglastych będzie idealny na wesele w okresie świąteczno-noworocznym. Białe tło oraz czerwono-zielone dodatki to zestawienie, które zawsze się udaje i szczególnie w takim czasie wygląda pięknie i stylowo.

Śnieżnobiały na kolorowym tle

Możemy postawić na rozwiązanie odwrotne. Uczynić z najważniejszego koloru zimy, czyli bieli, nie tło dla innych kolorowych elementów dekoracyjnych, ale przewodni motyw kolorystyczny. Elementy dekoracyjne z motywami śnieżynek, gwiazdek przepięknie prezentują się na granatowym lub niebieskim tle. Warto wziąć to pod uwagę wybierając obrusy na stół weselny kiedy organizujemy przyjęcie zimą. Obrusy na stół weselny w kolorach kontrastujących do koloru białego będą stanowiły niesamowite tło dla białych  świec w szklanych świecznikach lub pojemnikach oraz dla kompozycji roślinnych z białych kwiatów. Na takie granatowe lub niebieskie obrusy na stole weselnym możemy porozsypywać drobniutkie gwiazdki lub śnieżynki, które jeszcze mocniej podkreślą zimowy klimat całej uroczystości. Kolorystyka jak z pałacu królowej śniegu zrobi niesamowite wrażenie na gościach weselnych.

Wesele zimą ma wiele zalet takich jak dostępność terminów rezerwacji sal weselnych oraz przeróżnych usług towarzyszących a w związku z tym niskie ceny. Co ważniejsze, wesele w śnieżnej oprawie pozwala uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym i najpiękniejszym.

Napisz komentarz