Fotografia ślubna

Fotografia ślubna – najważniejsze informacje

Fotografia ślubna to jeden z najbardziej popularnych rodzajów fotografii ślubnej. Nie jest to prosta profesja. Dobry fotograf ślubny musi odpowiednio oddać uczucia i emocje, aby oglądana po latach zdjęcia przywołały najlepsze wspomnienia! Rafał Kowalski Fotograf Ślubny Gdańsk oferuje szeroki zakres oferty jeżeli chodzi o sesje dla zakochanych. Dobry specjalista idealnie uchwyci najważniejsze momenty i odda historię danego wydarzenia.

Sesje ślubne – co wiedzieć? Jak się przygotować?

Fotograf ślubny Sopot nie zajmuje się jedynie wykonywaniem zdjęć w czasie ślubów, ale także organizowaniem sesji narzeczeńskich oraz sesji ślubnych w plenerze. Ważne jest odpowiednie przygotowanie do takiego wydarzenia. Bardzo istontne znaczenie ma miejsce na plener ślubny, w którym będą wykonywane zdjęcia. Fotograf może zaproponować swoje lokalizacje lub zdać się na wybór zakochanych i wykonać sesję w miejscu, które najlepiej oddaje ich charakter i ma dla nich znaczenie. Fotograf ślubny Gdynia zna mnóstwo urokliwych i ciekawych miejsc na wybrzeżu, o których nie każdy ma pojęcie. Sesja zwykle odbywa się w innym dniu niż ślub, dlatego oprócz stroju z uroczystości wskazane jest zadbanie o inne szczegóły jak np. fryzura czy makijaż.

Reportaż w dniu ślubu

W dniu ślubu fotograf może towarzyszyć młodej parze w zasadzie od momentu przygotowań w domu. Jeżeli wola młodej pary jest inna, może on rozpocząć swoją pracę od momentu błogosławieństwa czy nawet na samej ceremonii. Zdjęcia zza kulis są bardzo ciekawe i urozmaicają cały reportaż. Wykonanie zdjęć w kościele to wiele niuansów na które zwykły człowiek raczej nie zwróci uwagi, nie jest to taka prosta sprawa. Fotograf musi wiedzieć jak zachowywać się w świątyni i w jaki sposób pracować z tym specyficznym rodzajem oświetlenia.

Mimo, że najważniejsza część ma miejsce w kościele, bardzo ważne jest także to co potem się dzieje na sali weselnej. Fotograf musi odpowiednio sfotografować bawiących się ludzi. Czas wesela to także moment wykonywania zdjęć spontanicznych i planowanych. Fotograf na wesele zwykle planuje wykonanie kilku ujść młodej pary z gośćmi na jakimś ciekawym tle. Zwykle są to fotografie małżonków z rodzicami, świadkami, rodzeństwem, lub też z dziećmi, dziadkami itd. Możliwości jest bardzo wiele. Ciekawe są także ujęcia przedstawiające pannę młodą z koleżankami, a pana młodego z kolegami.

Fotograf ślubny – oferta

Fotograf Ślubny Gdańsk posiada kilka rodzajów ofert dla swoich klientów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, na które najczęściej decydują się młode pary jest 10 godzin fotografowania, 300 zdjęć po obróbce, galeria internetowa dla gości, mini sesja w dniu ślubu. Możliwa jest także bardziej bogata oferta, która obejmuje 12 godzin fotografowania, 400 zdjęć obrobionych, galeria w internecie z hasłem, mini sesja w dniu ślubu oraz zdjęcia z drona.

Napisz komentarz