Fotoksiążka – Piękna pamiątka ze ślubu

Integralnym elementem każdego rodzinnego spotkania jest przeglądanie albumów ze zdjęciami. To one pozwalają nam powrócić do pełnych szczęścia i miłości chwil spędzonych w gronie najbliższych. W ostatnich latach za sprawą mody, która dotarła do Polski z Zachodu, tradycyjne, wyklejane albumy rodzinne zaczęto zastępować ich nowoczesnym odpowiednikiem, jakim jest fotoksiążka. To łączące w sobie funkcjonalność, a także nietuzinkowy wygląd rozwiązanie, pozwala nie tylko utrwalić najważniejsze momenty z naszego życia, ale i powielać albumy i wręczać je podczas ważnych dla nas uroczystości.

Fotoksiążka – czym jest nowoczesny album ze zdjęciami?

Najprościej mówiąc fotoksiążka stanowi połączenie formy tradycyjnej książki z koncepcją albumu fotograficznego. Dużą zaletą oferowanych fotoksiążek jest możliwość ich personalizacji i dopasowania do okazji.

Fotoksiążka ślubna – co sprawiło, iż zdobyła tak dużą popularność pośród Nowożeńców?

młoda para w fotoksiążce

Bez wątpienia fotoksiążka ślubna może zastąpić tradycyjny album, w którym często podczas oglądania dochodzi do zagubienia zdjęć nierzadko nie posiadających odbitki. Fotoksiążka daje nam nowe możliwości. Przede wszystkim zdjęcia znajdujące się w niej zostały wydrukowane na wysokiej klasy ryzie papieru, dzięki czemu nie musimy przyklejać zdjęć, ani na nie uważać. Oryginały, na podstawie których została stworzona, można bezpiecznie przechowywać w pamięci komputera lub zewnętrznym serwerze. Ponadto raz wykonany projekt można powielić w wielu egzemplarzach. Porównując koszt stworzenia jednej fotoksiażki do ceny tradycyjnego albumu, również możemy dostrzec różnicę. Standardowa fotoksiążka składająca się z około 30 zdjęć i kosztuje od 40 do 60 zł. Cena zawiera stworzony przez nas projekt z różnymi wariantami rozlokowania zdjęć, sztywną okładkę, spersonalizowane podpisy zdjęć, a także dedykację znajdującą się na pierwszej stronie. Jest to nieporównywalnie niższa cena, a także nakład pracy, niż w przypadku tradycyjnego albumu, w przypadku którego należy doliczyć koszt każdego wywołanego w salonie fotograficznym zdjęcia.

W jaki sposób stworzyć własną fotoksiążkę?

Stworzenie ślubnej fotoksiążki jest niezwykle łatwe i przyjemne. Niemniej jednak przed przystąpieniem do prac warto zastanowić się nad linią fabularną tworzonej przez nas opowieści. Pamiętajmy, iż to właśnie pomysł  stanowi klucz do sukcesu. Przed przystąpieniem do pracy w stworzonym przez producenta programie do tworzenia fotoksiążek, warto wybrać kilkadziesiąt zdjęć, które mają znaleźć się w utworzonym albumie. Następnie wybrać szablon i umieścić w nim zdjęcia. W sytuacji, w której stwierdzimy, iż wybrana konfiguracja nam nie odpowiada, zawsze możemy dokonać modyfikacji wyglądu strony. Większość programów wykorzystywanych do stworzenia fotoksiążki ze zdjęciami ślubnymi posiada wiele różnych szablonów. Oprócz tego z myślą o użytkownikach, którzy po raz pierwszy mają styczność z fotoksiążką, napisano szczegółową instrukcję, która wyjaśnia zawiłości związane z tworzeniem albumu ślubnego.

Napisz komentarz