Jak wybrać butelki dla gości weselnych

Jak wybrać butelki dla gości weselnych

Wesele, z pewnością jest dla Ciebie czasem szczególnie stresującym. Chciałbyś dopiąć najdrobniejszy nawet szczegół, zarówno organizacyjny jak i ten dotyczący wystroju, z jak największą precyzją. Wybierasz kolory, dodatki czy dania, które będą podawane w trakcie uroczystości. Nic dziwnego więc, że zastanawiasz się nad wybraniem unikalnych butelek na alkohol podawany podczas wesela. Dodatkowo, mogą Ci one posłużyć także jako podziękowania dla gości. Jakie butelki weselne wybrać? Z nadrukiem czy bez? A może zwykłe, bez żadnych wzorów? Tutaj znajdziesz porady, które pomogą Ci odpowiednio dopasować butelki na alkohol dla gości weselnych.

Dopasuj do wzoru przewodniego wesela

Ważne jest, aby wszystkie dodatki weselne ze sobą współgrały. Musisz się zastanowić jaki wzór i kolor przewodni dominuje w wystroju Twojego wesela i wtedy odpowiednio dobrać do tego buteleczki. Ponadto zastanów się, jaką będą pełniły funkcję oraz jaki alkohol będzie się w nich znajdował. Pamiętaj, że estetyczne butelka poprawi wygląd wnętrza, jednak gdy będzie źle dobrana, może go zepsuć. Obecnie masz kompleksowy wybór. Są różne kategorie i fasony butelek. Oto najbardziej znane i przydatne.

Butelki zwykłe

Dla fanatyków prostych wzorów, jako podziękowania dla gości, z pewnością sprawdzą się, zwykłe, przeźroczyste bądź kolorowe butelki. W tej kategorii możesz wybrać taki kolor, jaki najlepiej pasuje do fasonu weselnego. Poniżej znajdują się zdjęcia butelek weselnych sklepu Malinowy Nos. Oliwkowy, który widzimy na wizualizacji, jest dość częstym wyborem. Świetnie komponuje się z wiekszością dodatków i dobrze wygląda. Jednak, gdy chcemy mieć pewność czy wszystkie kolory będą perfekcyjnie współgrać, najlepiej wziąć przeźroczyste wzory. Dodatkowym plusem, będzie lepszy podgląd na znajdujący się w nich alkohol.

zwykłe buteleczki dla gości

Butelki ozdobne

Dobrym pomysłem, jest użycie jednobarwnych butelek z lekkimi wzorami. Najlepiej sprawdzą się tutaj delikatne, kwiatowe rzeźbienia. Te także dobrze skomponują się z otoczeniem, więc nie zepsują estetyki wystroju. Poniżej znajduje się zdjęcie wspaniałych butelek z lekkim kwiatowym wzorem w dołu. Możesz je nabyć w sklepie Malinowy Nos.

ozdobne buteleczki weselne

Butelki z nadrukiem

Dla ceniących sobie indywidualność oraz chcących pokazać coś unikatowego, świetnie sprawdzą się kategorie butelek na wesele z nadrukiem. To jeden z najlepszych sposobów podziękowania dla gości weselnych. W tej kategorii masz duże pole do popisu. Sam wybierasz, co znajdzie się na nadruku. Masz możliwość zlecenia projektu lub stworzenia czegoś indywidualnego samemu. Taki prezent, na długo zapadnie w pamięci, szczególnie gdy będzie zawierał informacje z wydarzenia. Poniżej przykładowe butelki z nadrukiem, sklepu Malinowy Nos.

buteleczki z nadrukiem

Zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.malinowynos.pl/kategoria/500/butelki-z-nadrukami

Butelka jako prezent dla gości

Chcesz wybrać prezent, w ramach podziękowania dla gości weselnych, ale nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się w tej roli? Ponadto, chciałbyś, aby jak najdłużej zapadł w pamięci. Z pewnością, dobrym rozwiązaniem, będzie tutaj skorzystanie z wyżej wymienionych kategorii butelek. Dzięki temu, Twoje wesele stanie się bardziej atrakcyjne i cześciej wspominane przez obecnych na nim ludzi. Dodatkowo, butelki z trunkiem dla gości, będą odebrane przez nich w dość pozytywny sposób. Powinieneś więc skusić się na unikatowe butelki weselne, przeglądnąć dostępne kategorie i zdecydować, która butelka nadaje się idealnie.

Zawieszki na butelki

Obecnie, coraz bardziej powszechne stało się inwestowanie w zawieszki, na butelki weselne. Gdy butelka nie posiada żadnego napisu, to dobry sposób, aby przekazać gościom kilka ciepłych słów. Z pewnością takie rozwiązanie spotka się z ogólną atencją i zadowoleniem bawiących się gości.

Jak widzimy, organizując wesele, musisz zwrócić uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Warto wzbogacić wiedzę o nowe informacje oraz wesprzeć się opinią innych. Bez wątpienia, ciekawa butelka wniesie coś lepszego do wystroju. Ponadto, świetnie nada się jako prezent dla gości weselnych i będzie cieszyć oko. Dodatkowo, ich cena jest dość przystępna i nie obciąża zbytnio budżetu weselnego.

Napisz komentarz