pierścionek zaręczynowy

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy, który skradnie serce wybranki?

Zakup pierścionka zaręczynowego tylko pozornie wydaje się trudny. Wystarczy jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów, dzięki którym bez problemu sięgniesz po najlepsze rozwiązanie. Poznaj kilka podstawowych zasadach i wybierz idealną model!

Jaki kamień w pierścionku wybrać?

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru pierścionka zaręczynowego jest kamień, który będzie przyciągał wzrok. Do bardzo chętnie wybieranych kamieni zaliczamy diament. Perfekcyjnie prezentuje się on w pierścionku, a przy tym stanowi najtwardszy na świecie minerał. Diamenty urzekają klasą, blaskiem i ekskluzywnym charakterem. W dodatku są odporne na zarysowania. Oczywiście zachęcamy do kupowania biżuterii w uznanych punktach. Pierścionki z przepięknymi diamentami znajdziesz na stronie internetowej Jubilera Ciesielscy. Wybór jest bardzo zróżnicowany, zatem warto poświęcić kilka chwil i przeanalizować pełną ofertę. Na pewno znajdziesz idealny model, a w razie potrzeby możesz poprosić o wsparcie profesjonalnej obsługi.  

Wybierz kolor złota

Niegdyś bardzo często pierścionki zaręczynowe charakteryzowały się barwą żółtego złota. Obecnie moda pozwala na znacznie więcej możliwości, zatem popularnością cieszą się pierścionki czy obrączki w białym złocie. Jak jednak wybrać pierścionek dopasowany do gustu przyszłej żony? Wystarczy zwrócić uwagę na to, jaką biżuterię nosi lub zajrzeć do miejsca, w którym ją gromadzi. Dzięki temu wybór będzie dużo łatwiejszy. 

Pierścionki w dobrym stylu

Szeroki wybór pierścionków zaręczynowych na początku może Cię przytłoczyć, ale bez obaw! Wystarczy, że zastanowisz się, jaki styl preferuje Twoja wybranka, a następnie skorzystasz z bogatej oferty Jubilera Ciesielscy. Możesz wybierać spośród wzorów klasycznych, nowoczesnych, a także awangardowych. Pamiętaj, że to rozwiązanie na całe życie, dlatego tak wielu panów wybiera uniwersalne propozycje. Zawsze warto poprosić o pomoc profesjonalną obsługę i zachęcamy do skorzystania z tej opcji. 

Wybierz odpowiedni rozmiar

Czy znasz rozmiar palca swojej przyszłej żony? Skoro czytasz te słowa, zapewne nie. I trudno się dziwić, gdyż z tym problemem zmaga się wielu panów. Pamiętaj, że pierścionek zaręczynowy narzeczona do momentu ślubu będzie nosić na serdecznym palcu u prawej dłoni, więc jeśli obecnie na palcu znajduje się element biżuterii, wystarczy się o ten pierścionek postarać, a następnie przynieść go do jubilera albo zmierzyć wewnętrzną średnicę. Innym sposobem może być pomoc przyjaciółki Twojej przyszłej żony. Niekiedy zdarza się, że panowie wahają się przy wyborze rozmiaru. Wówczas lepiej wybrać ten większy. Warto dodać, że zawsze można dokonać korekty rozmiaru.

Napisz komentarz