Księga Gości Weselnych: 9 niestandardowych pomysłów

Każde miłe słowo, życzenia, dobra rada czy dowcip, wpisane do Księgi Gości Weselnych, będą Wam przypominać o tym wyjątkowym dniu. Otwarta po latach, przywoła wspomnienia nie tylko pięknych chwil, ale też osób, które w tym dniu były razem z Wami. Pamiątka, która zostanie na lata. Można podejść do tematu oryginalnie i zamiast standardowej książki, pokusić się o kilka ciekawych rozwiązań.

 

Księga Gości Weselnych:

1. Odciski palców

Przygotuj gąbkę z tuszem, aby można było zrobić odciski palców. Goście zostawią je w księdze z różnymi życzeniami. Zabawna i bardzo oryginalna alternatywa.

księga gości

2. Plakat

Księga w formie plakatu jest bardzo ciekawym, a zarazem bardzo prostym rozwiązaniem. Na dużej kartce papieru lub na płótnie, goście mogą wpisywać swoje życzenia, podpisy lub pozostawiać śmieszne rysunki.

księga gości

3. Ankieta

Przygotuj kilka pytań dla gości w formie ankiety. Goście doradzą, gdzie wybrać się w pierwszą podróż, czy też dadzą nam cenne rady na temat małżeństwa.

księga gości

4. Jenga

Na tych popularnych drewnianych klockach Twoi goście mogą wpisywać pisakiem życzenia i układać zgodnie z zasadami jengi.

księga gości

5. Kamienie

Jeden kamyczek dla każdego, znaleziony samodzielnie przez parę młodą. Kamyki z życzeniami świetnie będą się prezentować w szklanym wazonie lub kuli.

księga gości

6. Globus

Idealne rozwiązanie jeżeli organizujemy ślub o podróżniczej tematyce.

księga gości

7. Skrzynka na listy

Przygotuj własnoręcznie taką skrzynkę z drewna, kolorowego, sztywnego papieru lub kup tradycyjną skrzynkę ze sklepu z narzędziami. Wszystkie listy z życzeniami dla młodej pary tam właśnie powędrują.

księga gości

8. Fotobudka

Obecnie bardzo popularny trend robienia zdjęć przez gości i wklejanie ich do tradycyjnej, papierowej księgi. Do wykonywania najlepszy będzie aparat typu polaroid (aparat cyfrowy z natychmiastowym wydrukiem). Dodatkowo ważne jest, aby zostawić informację z instrukcją obsługi naszej wyjątkowej księgi.

księga gości

9. Listy w butelce

Przygotuj dość dużą butelkę np. po winie, małe karteczki, wstążeczkę i długopis. Goście będą wrzucać swoje życzenia i rady do środka.

księga gości

Napisz komentarz