O blogu

Pewnie zauważyliście, że Zespół Napięcia Przedweselnego rożni się od pozostałych stron w tematyce około ślubnej. W czym jesteśmy inni i o co w ogóle chodzi z tytułowym napięciem?

Slow wedding. Bliska jest nam filozofia slow w podejściu do życia, a tym samym i ślubów. Stawiamy na jakość, nie ilość. Ktoś może zapytać – Jak długo można rozmawiać o ślubie? Odpowiadamy – Bardzo długo. Bo najważniejsze momenty w życiu wymagają godnej oprawy i należnej im celebracji. Szukamy właściwego tempa (tempo giusto!), cieszymy się wyjątkowymi momentami, zachęcamy do poświęcania większej uwagi detalom. Nasz blog adresowany jest do ludzi, którzy tak jak my – lubią na coś czekać, a potem smakować to, gdy już nadejdzie.

Napięcie? To pozytywne, motywujące, z dreszczykiem emocji podczas oczekiwania i przygotowań 🙂

Założyliśmy bloga jako ludzie z branży ślubnej, obserwujący ją „od środka”. Czujemy przyspieszone bicie serca na widok spersonalizowanych ślubów i wesel, podczas których widać osobowość par.

Wiemy, że cenicie sobie wysoką jakość. My też! Dlatego zwracamy ogromną uwagę na to, jakie materiały publikujemy. Dzięki temu profesjonaliści, których prace pokazujemy, zyskują pewność, że znajdą się pośród najlepszych w swej dziedzinie.

Nasz Zespół po prostu gra inaczej:)

ZNP W MEDIACH

pns-media190slowlife-media190radioi-media190pp-media190poranny-media190tko-media190