oryginalne życzenia z okazji ślubu

Zakochane Łabędzie – oryginalne życzenia z okazji ślubu

Oryginalne życzenia z okazji ślubu nie są wcale taką prostą sprawą, jakby to się mogło wydawać. Te standardowe można znaleźć bez najmniejszego problemu w Internecie albo przepisać z pożyczonej kartki ślubnej. Jednak bardziej ambitni nie zadowolą się czymś takim. Będą poszukiwać wciąż czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego i jednocześnie intrygującego. Dlaczego? Ponieważ chcą, by ich życzenia para młoda pamiętała przez wiele długich lat. Stworzyliśmy dla Was życzenia, jakich nigdzie indziej nie znajdziecie.

Tekst: Marta Nowik

Życzenia

Drodzy Zakochani! Bądźcie przez całe swoje życie jak dwa dzikie łabędzie, które szybują po rozległym niebie – zawsze razem. Jak niezwykłe ptaki, które łączą się w pary raz na całe życie i pozostają sobie wierne do końca. Niech odtąd Wasza wspólna droga, którą rozpoczynacie, będzie prosta, piękna, wysłana pachnącymi kwiatami i niech prowadzi zawsze ku słońcu. Blask jego promieni niech Was ogrzewa, niezależnie od pory roku i miejsca, w którym będziecie.

W trudnych chwilach pamiętajcie o łabędziach, które wszelkie przeciwności znoszą dostojnie i z honorem oraz z wysoko podniesioną głową – niezależnie od tego, co się wokół dzieje.

Rodzina, jaką właśnie zakładacie, niech będzie jak te stado łabędzi – które wspiera się nieustannie i wszędzie pojawia się nierozłącznie, a jego członkowie z ogromną troską opiekują się sobą i dbają o siebie nawzajem.

Piękna Miłość, którą już sobie wyznaliście, niech w Was kwitnie, jak piękne białe lilie wiosną w stawie pełnym zakochanych kaczek i łabędzi. To ona da Wam siłę w zwykłym codziennym życiu i będzie Was umacniać, nawet wtedy, kiedy pewnego dnia razem spojrzycie w lustro i stwierdzicie, że już zdążyliście zestarzeć się obok siebie…

To dla Was, Zakochani, ten wiersz:

Zakochane Łabędzie

zawsze razem płyną do brzegu

szyja przy szyi

dzióbek przy dzióbku

ocierają nawzajem swoje łzy

blisko

i razem

śpią przytulone do siebie

opatulone białymi skrzydłami

łabędzica oddała swoje serce jedynemu łabędziowi

temu którego wybrała dla siebie raz na całe życie

i dlatego odtąd

bije już tylko jedno wspólne serce

zakochanych w sobie na zawsze łabędzi

Nie bójmy tworzyć życzeń autorskich, od siebie. Jeśli przyszli nowożeńcy są dla Was kimś ważnym – śmiało, twórzcie to, co dyktuje Wam serce! To właśnie z niego pochodzą najszczersze i najtrafniejsze życzenia ślubne. Jeśli zaś nie potraficie sami ich napisać – zadajcie sobie trud znalezienia tych naprawdę wyjątkowych.

Napisz komentarz