Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy – klasyczny czy nowoczesny?

Wybór pierścionka zaręczynowego nie jest prostym zadaniem zwłaszcza, że oferta na rynku jest bardzo szeroka i różnorodna. W pierwszej kolejności warto poważnie zastanowić się czy postawić na biżuterię klasyczną, czy też lepszym rozwiązaniem jest biżuteria nowoczesna. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych panów, którzy w najbliższym czasie muszą wybrać pierścionek zaręczynowy dla ukochanej, ale nie wiedzą jak za to się odpowiednio zabrać.

Jaki kolor pierścionka zaręczynowego wybrać?

Jeszcze kilka lat temu królowały pierścionki zaręczynowe w kolorze klasycznego żółtego złota. W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zdobywa białe złoto. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby poznać preferencje swojej ukochanej, a samą ofertę pierścionków zaręczynowych znajdziemy w internecie, np https://www.interjubiler.pl/pl/c/PIERSCIONKI-ZARECZYNOWE/23.

Jeżeli nasza partnerka nosi głównie srebrną biżuterię, to najlepszym wyborem będzie pierścionek zaręczynowy z białego złota. Dla kobiet, które preferują z kolei klasyczną, złotą biżuterię zdecydowanie lepszym wyborem będzie pierścionek z żółtego złota. W obecnym sezonie coraz częściej można spotkać także pierścionki z dwukolorowego złota, które łączą w sobie zarówno odcienie złota, jak i również srebra.

klasyczne pierścionki zaręczynowe

Dla kogo klasyczne pierścionki zaręczynowe?

Czyste złoto i piękny brylant zakuty w koronie, to perfekcyjne i ponadczasowe połączenie, które najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. Dla większości panów zakup tradycyjnych pierścionków zaręczynowych jest najbezpieczniejszym posunięciem, dlatego też cieszą się one tak dużym zainteresowaniem. Warto wspomnieć również o tym, że złota biżuteria z królewskim brylantem, może okazać się nie tylko bardzo efektownym elementem stylizacji. Tradycyjne pierścionki zaręczynowe z żółtego złota pasować będzie do kobiety w każdym wieku. Jest to wspaniały model, który przypadnie do gustu zagorzałym miłośnikom minimalizmu, jak i również miłośniczkom elegancji. Wyrafinowana prostota jest bez wątpienia największym atutem klasycznych pierścionków zaręczynowych.

A może nowoczesna klasyka?

Trendy jeżeli chodzi o biżuterię zmieniają się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej wygląda również sytuacja w przypadku pierścionków zaręczynowych. Obok nieśmiertelnych klasyków (diamentów i żółtego złota), można postawić na zupełnie nowe propozycje kształtów, czy też na łączenia różnych kamieni i kruszców. Najlepszą alternatywą dla diamentu jest szafir, szmaragd i rubin. Są to klejnoty, które od lat królują w branży jubilerskiej. W obecnym sezonie coraz większą popularność zdobywa różowe złoto i czarne brylanty. Jak wspomniano powyżej nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć różne gatunki złota, dzięki czemu będzie można uzyskać ciekawy efekt. Dla miłośniczek eklektycznego stylu doskonałym pomysłem jest połączenie białego, żółtego i różowego złota. Z trzema wymienionymi kolorami najpiękniej prezentują się oczywiście klasyczne brylanty. Jeżeli chodzi o kolorowe kamienie, to godne polecenia są pierścionki zaręczynowe nawiązujące modą do stylu boho. Godna uwagi jest tajemnicza i uwodzicielska zieleń szmaragdów, czy też bardzo delikatny blask rubinów.

Napisz komentarz