Podziękowania dla świadków weselnych

Podziękowania dla świadków weselnych – wyjątkowe pomysły

Przy boku Młodej Pary na każdej ślubnej uroczystości znajdują się dwie osoby, bez których ten dzień nie mógłby się odbyć. Tak! Mowa o Świadku i Świadkowej! Ich pomoc i rola jest nieoceniona. I choć to nie na nich skupia się cała uwaga, to cichuteńko czuwają, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Warto więc zadbać o to, aby podziękowania dla świadków były naprawdę wyjątkowe. Stoisz właśnie przed wyborem upominków dla nich? W tym artykule przedstawimy oryginalne i nietypowe pomysły na prezent dla świadków. Zaczynamy!

Jaki prezent dla świadkowej?

Niesłabnącą popularnością od wielu lat cieszą się spersonalizowane podziękowania dla świadków. Możliwość dołączenia imienia i własnej dedykacji sprawia, że nawet przedmioty codziennego użytku stają się jedyne w swoim rodzaju.

Szukasz pomysłu na prezent dla świadkowej? Mamy dla Ciebie coś szczególnego, co będzie zapowiedzią celebrowania wspólnych chwil. Przypomnij sobie, ile wieczorów spędziłyście na rozmowach o przygotowaniach do Twojego ślubu. Ten dzień możecie wspominać w towarzystwie butelki wina podanej w niebanalny sposób! Sklep ePrezenty.pl stworzył drewniane skrzynki na wino z kieliszkami, które dodatkowo zdobi personalizacja. Dedykacja Najlepsza Świadkowa, czy Bez Ciebie nie dałabym rady znakomicie podkreśli Waszą więź. Dodaj tylko imię, a to podziękowanie dla świadkowej zamieni się w osobistą pamiątkę na długie lata.

W roli takiego upominku świetnie sprawdzi się także kubek z nadrukiem dostępny w ofercie sklepu ePrezenty.pl. Ilustracja Panny Młodej i Świadkowej od razu przypadnie obdarowanej do gustu. Sam kubek stanie się jej ulubionym – gwarantujemy!

Jaki prezent dla świadka?

Podziękowania dla świadka są dowodem na to, że doceniasz to, ile dla Ciebie zrobił. Aby ten szczególny dzień przebiegał bez zakłóceń warto wybrać dla niego coś specjalnego. Wiemy ile energii i krzepy tkwi w Twoim świadku, dlatego wybraliśmy dla niego oryginalną propozycję od Allebox.pl. Czegoś takiego jeszcze nie było! To box niespodzianka, który kryje w sobie mnóstwo smakowitych produktów (dosłownie) i spersonalizowanych gadżetów. Ale to nie wszystko! Ten prezent dla świadka otworzy się jedynie za pomocą dołączonego łomu. Niech obdarowany łapie go w dłoń i spróbuje dostać się do środka tej skrzyni!

Jak widzisz pomysłów na podziękowanie dla świadków jest bez liku. Wystarczy, że skorzystasz z naszych propozycji, a z pewnością pozytywnie ich zaskoczysz. W końcu kto jak nie oni przyczynili się do organizacji Twojego ślubu i wesela. Oryginalne prezenty dla świadków to coś, na co zasługują!

Napisz komentarz