Pomysł na nietypowe wesele

Pomysł na nietypowe wesele

Ślub to dla pary młodej i bliskich ogromne przeżycie. Warto, aby ten dzień był wyjątkowy, a także niezapomniany. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak podkreślić charakter imprezy weselnej lub chcesz zaskoczyć swoich gości, zobacz nasze propozycje.

Miejsce na nietypowe wesele

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe wesele, możesz rozpocząć od poszukiwań idealnego miejsca na tę uroczystość. Rozejrzyj się po swojej okolicy. Lubisz naturę i świeże powietrze? Wybierz miejsce nad jeziorem, np. z dostępem do plaży lub pomostu. To doskonały pomysł na krótkie spacery dla gości, ale także możliwość ślubu w plenerze. Wszystko zależy od tego, jak ma wyglądać Twój wymarzony dzień. A może chcesz zorganizować typowe polskie wesele w towarzystwie wianków, naturalnego drewna i stodoły? Poszukaj sali weselnej w stylu boho. Przeciwieństwem takiego klimatu jest oczywiście styl glamour. Zorganizuj wesele w pałacu z niesamowitym wnętrzem, które zaskoczy Twoich gości już od wejścia. Organizacja wesela to spore koszty, z którymi musisz się liczyć, dlatego weź pod uwagę dodatkowe usługi takie jak szybka pożyczka. Jest to komfortowy sposób na gotówkę, która trafi na Twoje konto. Szybka pożyczka nie wymaga także wielu formalności.

Ważny jest motyw przewodni

Niezależnie od lokalizacji sali weselnej, możesz nadać wyjątkowego charakteru uroczystości poprzez wybór motywu przewodniego. Jeśli obydwoje kochacie podróże, możecie postawić właśnie na taki charakter całej imprezy. Jak podkreślić motyw przewodni? Najlepiej dodatkami takimi jak kształt tortu, kolorystyką zaproszeń, a także elementami, które będą pojawiać się np. na numerach stolików i planie stołu. W przypadku motywu przewodniego podróży świetnie sprawdzi się kolorystyka butelkowej zieleni, a także brązu. Coraz częściej pary młode decydują się na powrót do poprzednich dekad i wybierają styl vintage. Tutaj królują rodzinne zdjęcia, antyki oraz elegancko podkreślone wyglądu stolików. Możesz urozmaicić motyw przewodni vintage o złote świeczniki, pióra i perły. Czasem wystarczą drobne dodatki, takie jak czarny obrus czy złote serwetki i kokardy na krzesłach, aby zupełnie odmienić charakter całej imprezy. Nie przekonują Cię te propozycje? Możesz postawić po prostu na wybraną kolorystykę, np. złoto-różową lub czerwono-granatową. W zyskaniu dodatkowych pieniędzy na organizację wesela pomoże Ci szybka gotówka. Pamiętaj jednak o terminowej spłacie.

Niezwykłe atrakcje dla gości

Masz już salę weselną i sprecyzowany motyw przewodni imprezy? Teraz czas na nietypowe atrakcje dla gości. W oryginalny sposób możesz zorganizować wpisywanie się do księgi gości. Wystarczy, że wynajmiesz fotobudkę lub postawisz aparat typu Polaroid. Zdjęcia będą doskonałą pamiątką, a ich wykonywanie okaże się frajdą dla gości. Ciekawym pomysłem jest także wynajęcie profesjonalnego rysownika, który wykona portrety np. karykatury najbliższych. Takie rozwiązanie na pewno zaskoczy Twoich gości. Podczas imprezy możesz zorganizować także minikaraoke lub wręczyć ankiety weselne do uzupełnienia. Możesz także podarować swoim gościom przygotowane wcześniej gazety weselne, w których umieścisz swoje zdjęcia i krótką historię miłości. Doskonałą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, będzie także słodki stół. Może być on alternatywą dla tradycyjnego ciasta. Kto z gości nie skusi się na żelki, popcorn, makaroniki czy desery w wersji mini?

Nietypowe wesele zorganizujesz w Legendarna Restauracja Kameralna, która od 1947 roku nie zmienia się. W ofercie ciekawe, kameralne aranżacje ubrane w oprawy muzyczne, bukiety kwiatów, dekoracje stołów oraz niepowtarzalny klimat.

Napisz komentarz