Pomysł na prezent ślubny dla Pary Młodej i świadków

Pomysł na prezent ślubny dla Pary Młodej i świadków – podpowiadamy!

Wiosna w pełni i wielkimi krokami zbliża się sezon ślubny. Oznacza to wzmożone poszukiwania prezentów ślubnych zarówno dla pary młodej, jak i dla prezentów w ramach podziękowań dla świadków. Chociaż otacza nas całe mnóstwo propozycji i duża dostępność towarów, to jednak podjęcie ostatecznej decyzji nie jest łatwe. Każdemu z nas zależy na tym, żeby prezent był stosowny, trafiony i sprawiał radość obdarowanym. Co wybrać na prezent ślubny? Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Co na prezent dla pary młodej?

Prezent ślubny dla pary młodej to bardzo ważny i niełatwy wybór dla wszystkich gości, chociaż coraz częściej jest zdeterminowany przez życzenia pary młodej. Bardzo często jest to gotówka, coś z listy lub propozycje, które młoda para udostępniła w zaproszeniu. Zdarza się, że nowożeńcy życzą sobie wpłaty na akcję charytatywną lub coś, co wspiera lokalne schroniska dla bezdomnych zwierząt. Warto jednak pomimo wszystko podarować niewielki upominek. Nawet jeśli na życzenie pary młodej powinniśmy wybrać którąś z powyżej wymienionych opcji, to warto postarać się bardziej szczególnie jeśli z parą przyszłych małżonków łącza nas bliższe relacje i szczególne więzi. Co może być takim uroczym i niewielkim upominkiem, który i tak świetnie się sprawdzi i nie zostanie zapomniany z dnia na dzień? Mamy na to sposób! Naszą propozycją jest porcelanowy prezent ślubny dla pary młodej.

Prezent ślubny z porcelany? – Sprawdź to!

Prezent ślubny z porcelany będzie strzałem w dziesiątkę jako dodatkowy upominek dla pary młodej. Do prezentu możemy dodać gotówkę lub coś innego. Jednak porcelanowy zestaw dla pary spodoba się młodym na pewno. Dodatkowo możemy zlecić utworzenie specjalnego napisu, jeśli któraś z gotowych propozycji nie będzie nam do końca odpowiadać. Możliwość personalizacji obejmuje oczywiście dodanie imion, daty ślubu oraz oczywiście jakiejś ważnej sentencji, a nawet krótkich i zwięzłych życzeń. Umieszczone na porcelanie będą dłużej przywoływać miłe wspomnienia niż cały tuzin telegramów ślubnych! Porcelana jest znana na całym świecie i ceniona za swoje szczególne właściwości. Dzięki temu nie powstydzimy się takiego prezentu. Bez wątpienia okaże się też praktyczny. W końcu w każdym domu pijamy kawę lub herbatę. Tego typu prezent po prostu nie da o sobie zapomnieć!

Prezent ślubny – podziękowania dla świadków

Drobny upominek pod postacią pary filiżanek lub kubeczków z dedykowanym napisem świetnie sprawdzi się również jako podziękowania dla świadków. Świadkowie to zwykle osoby bliskie, nierzadko członkowie rodziny pary młodej. W ramach wdzięczności małżonkowie często wręczają swoim świadkom drobny upominek, by okazać im wdzięczność. Z pewnością ucieszą się i docenią tak pomysłowy i oryginalny prezent w tę wyjątkowa okazję. Personalizowany prezent z porcelany to idealne połączenie oryginalnego, dedykowanego i praktycznego prezentu. Takiego połączenia łatwo nie znajdziemy, dlatego ta propozycja jest zdecydowanie warta uwagi jako prezent w tak szczególny dzień, jakim są zaślubiny pary młodej.

Napisz komentarz