Proste zaproszenia ślubne na nowoczesne wesele

Proste zaproszenia ślubne na nowoczesne wesele

Zaproszenia ślubne powinny być dobrane przede wszystkim zgodnie z upodobaniami estetycznymi młodej pary. Jeśli chcesz olśnić swoich przyszły gości, zaproszenia ślubne glamour sprawdzą się znakomicie!

Na pierwszych etapach przygotowań do ślubu, dobór zaproszeń jest jedną z kluczowych aspektów. Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie łatwe! Na rynku można znaleźć bardzo szeroki przekrój wariantów gotowych zaproszeń. Ogromna różnorodność stylistyk może przyprawić o zawrót głowy!

Eleganckie zaproszenia ślubne w stylu glamour to sposób na powiadomienie gości o detalach nadchodzącej ceremonii w dobrym guście. W naszym przewodniku chcemy przybliżyć ci charakterystykę stylu glamour, który jest jednym z najchętniej wybieranych przez młode pary. Jakie kolory i ozdoby dominują na takich modelach? Czym się wyróżniają?

Nowoczesne zaproszenia ślubne glamour

Glamour to luźne określenie dla stylistyki, która święci triumfy nie tylko w branży ślubnej, ale również odzieżowej czy meblarskiej. Charakteryzuje się ona nowoczesnym podejściem do elegancji – jednak niekoniecznie skromnym! W stylu glamour dużo jest blasku i liczy się efekt wow – prawdziwe olśnienie. Szeroki przekrój zaproszeń ślubnych tego typu oferuje artMA – https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/.

W przypadku zaproszeń tego typu możesz liczyć na:

  • lśniące faktury,
  • jasne i metaliczne barwy – srebro i złoto to nieodłączne elementy stylu glamour,
  • brokat,
  • ornamenty,
  • wypukłe ozdoby.

Oczywiście nie wszystko naraz! Dobrze zaprojektowane zaproszenie to takie, w którym elementy składowe doskonale wyważono. Projekt nie może również przesłaniać tekstu. Zaproszenie pełni przecież ważną funkcję – ma przekazać informacje dotyczące daty i miejsca ślubu, zaproszonych gości, godziny i kilku innych ważnych informacji. Wybierając projekt, warto więc mieć na uwadze przejrzystość szablonu.

Zaproszenia ślubne minimalistyczne utrzymane w stylu glamour zazwyczaj przetwarzają jeden wyrazisty motyw przewodni – jak choćby geometryczne figury w złocie czy srebrze, czy symbole. Pamiętaj, by zwrócić uwagę również na typografię.

Jeśli nie glamour, to…? Oryginalne zaproszenia ślubne

W przypadku gdy lśniące akcenty, biel czy złoto to niekoniecznie Wasza bajka, nic straconego. Na rynku można znaleźć setki wariantów zaproszeń utrzymanych w różnych stylistykach. Które cieszą się największym zainteresowaniem?

  • Zaproszenia ślubne rustykalne – dla miłośników natury i tradycji. Zróżnicowane faktury papieru – nie tylko gładkie, ale również chropowate – a także kolory ziemi, leśne motywy czy tradycyjne wzory; to najpowszechniejsze cechy tego rodzaju projektów;
  • Zaproszenia ślubne boho – uwielbiany styl, w którym mogą być utrzymane wnętrza, odzież, ale również i wyroby papiernicze! W branży ślubnej boho przeżywa obecnie prawdziwy boom. Plecionki, makramy, naturalne beże zamiast czystej bieli – wszystko to jego składowe. Kartki w stylu boho wyróżniają się doborem naturalnych papierów, plecionymi elementami, wzorami kwiatowymi czy roślinnymi. W kolorystyce króluje beż, którym zastępuje się ślubną biel.
  • Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością. Po latach mogą okazać się wspaniałą pamiątką! Zazwyczaj dobiera się gotowy szablon, który następnie uzupełniany jest o zdjęcie pary młodej. Wybierając takie rozwiązanie, warto upewnić się, że zdjęcie ma odpowiednią rozdzielczość i jakość. Nawet najlepszy papier nic nie zdziała, jeśli fotografia nie będzie odpowiednio dostosowana do druku.

Choć zamówienie zaproszeń nie jest największą inwestycją wśród tych, których wymaga organizacja ślubu, wciąż stanowi dość kosztowny wydatek. Jeśli zamawiasz zaproszenia online, warto więc zdecydować się na zamówienie próbek, które pozwolą ci ocenić jakość zaproszeń na żywo, a nie na podstawie zdjęcia.

Napisz komentarz