https://vimeo.com/172440836

Zobacz film z przygotowań do wesela w stylu boho

W reportażu Boho w stodole – artystyczne wesele Kasi i Patryka, rozpływaliśmy się nad oprawą uroczystości, która naszym zdaniem zasługuje na najwyższe noty. Pary szykujące się do własnego wesela, zainspirowane tego typu klimatem, mogą chcieć go wcielić u siebie. Tylko…czy każdy sobie zdaje sprawę, ile pracy trzeba włożyć, by osiągnąć taki efekt?

 

Do tej pory pokazywaliśmy Wam filmy video z różnych wesel: czyli efekt końcowy, gdy wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziś proponujemy zajrzeć do etapu przygotowań. Jak to wygląda od kuchni? Ile jest przy tym potu, pracy ręcznej, poświęconego czasu?

Filmik ogląda się z prawdziwą przyjemnością, a treść Wam uświadomi, że to co wygląda, jakby zostało przygotowane przez sztab ludzi z profesjonalnych agencji, często jest efektem pracy…pary i jej rodziny oraz przyjaciół. W naszym kraju po prostu żyją ludzie nieprzeciętnie zdolni, z pomysłem na własne wesele!:) Nie ujmujemy niczego agencjom, które zajmują się kreacją stylowych wesel – jednak ile satysfakcji muszą mieć Młodzi, widząc efekt tego, co zrobili sami. Reakcja gości – nie do opisania.

 


 

Produkcja: www.zatrzymajczas.com

zatrzymaj czas - fotografia i film

 

Komentarze (1)

  • jaskolska.joanna@gmail.com'

    Niesamowity ślub i niesamowici ludzie! <3 Podziwiam i inspiruję się każdym kadrem i pomysłem! Dzięki za ten film :))

    Odpowiedz

Napisz komentarz