rustykalna sesja

W malinowym chruśniaku – apetyczna sesja zdjęciowa

Sami jesteśmy zaskoczeni, jak modne stały się stylizowane sesje zdjęciowe. Wymagają przemyślanej koncepcji, ogromu pracy przy organizacji, zgrania zespołu, który zaprezentuje swoje produkty – a wszystko to ma tworzyć spójną, porywającą opowieść. Cel? Zainspirować, pokazać że można piękniej, inaczej. Oto relacja z pierwszej ręki, bo od organizatorów!

 

Rustykalna sesja powstała niejako „przy okazji” prowadzonych przez nas warsztatów fotografii – Niezłe Aparaty. Być może nie widać tego na zdjęciach, ale całość odbyła się w …byłych koszarach wojskowych. Czyż może być coś bardziej odległego od rustykalnej bajki ślubnej? Niby nie, ale jak się okazuje, umiejętności dekoratorów, z którymi współpracowaliśmy sprawiły, że mogliśmy przenieść się nieco w krainę fantazji.

Drewno jako punkt wyjścia

Drewniana ściana wykonana przez Edan Art jako tło do sesji, była dla nas lekkim szokiem, kiedy zobaczyliśmy jak jest ogromna. Najlepsze jest to, że taką ścianę pary młode mogą wykorzystać także podczas swojego wesela.

Kariera naked cake

Naturalne (bo wytwarzane bez sztucznych dodatków) smakołyki na słodkim stole (który mamy nadzieję będzie niemałą inspiracją dla przyszłych panien młodych) to dzieło Magdy i Wojtka z House Cafe w Olsztynie. Nasz ulubiony naked cake znany w Polsce też jako nagi tort (choć ta nazwa nas akurat trochę śmieszy!) robi furorę nie tylko na weselach. Na słodkim stole można postawić go na drewnianym plastrze i tym samym w prosty sposób wprowadzić rustykalny element do dekoracji.

Zwiewna sukienka ślubna

Suknia ślubna z najnowszej kolekcji Ochocka Atelier była idealnie dobrana do tej sesji. Nasza modelka Wioletta wyglądała w niej naprawdę cudnie. Delikatna i zwiewna w złamanej bieli dobrze pasowała do rustykalnego klimatu. Ten model sukni jak widać dość mocno eksponuje plecy i dekolt, dzięki temu dobrze dobrana biżuteria zrobi furorę. Mieliśmy szczęście, że Agata Bieleń ma w swojej kolekcji serię Nature Line, która także genialnie wpasowała się w koncepcję całej sesji. Delikatny listek na drobnym łańcuszku nie odwracał uwagi od twarzy Panny Młodej, a jedynie dodawał jej uroku.

Wianek czy opaska do włosów?

Panna Młoda, która nie może zdecydować się jaką ozdobę do włosów wybrać, być może już nie musi podejmować tej trudnej decyzji. Namawiamy, by… po prostu mieć dwie. Jeśli marzysz o wianku i na przykład delikatnej opasce – nie ograniczaj się. Wianek z żywych kwiatów możesz też zamówić na sesję przed lub po ślubie. Pamiętaj o tym, że wianki mają to do siebie, że najpiękniej prezentują się kiedy są świeże. Jeśli marzy Ci się wianek z kwiatów, które nie są zbyt trwałe pomyśl, czy w trakcie wesela nie zmienić go właśnie na delikatną opaskę lub inną ślubną ozdobę do włosów.


Stylizowana sesja podczas warsztatów nie odbyłaby się bez nieocenionej współpracy z tymi wspaniałymi firmami:

Dekoracje&florystyka: Edan Art

Naturalne wypieki na słodki stół: House Cafe Olsztyn

Suknie ślubne: Ochocka Atelier

Buty: Madeline Wedding Shoes

Biżuteria: Agata Bieleń

Akcesoria do włosów: JP Brides

Papeteria&kaligrafia: Styletter

Drewniane cake toppery: Ślub w dechę

Mucha pana młodego: Marthu

Skarpetki pana młodego: Nanushki

Stół drewniany: Przechowalnia Marzeń

Krzesła drewniane: Humanus

Makijaż: Anna Grabowska

Miejsce: Koszary Funka / Olsztyn


rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

rustykalna sesja

 

 

Napisz komentarz