Sesja stylizowana – Star Dust

Drugą sesję, którą zorganizowałyśmy wspólnie z fotografką Natalią Kaliną, nazwałyśmy dopiero w efekcie końcowym Star Dust. Pomysł ten powstał z potrzeby stworzenia „czegoś innego”. W pewnym momencie miałam wrażenie, że każda sesja stylizowana, którą oglądam, jest taka sama – stodoły, wianki, styl boho lub rustic. Wszystko modne, wpisujące się w trendy i naprawdę cieszące oko! Nie chciałam jednak powielać tych samych tematów. Czy mi się to udało? Nie ukrywam, że bardzo lubię tę sesję i uważam, że cel został osiągnięty, ale ostateczną ocenę pozostawiam Wam!

 

W sesji stylizowanej Star Dust dominują trzy kolory: biały, czarny i…srebrny! Ten ostatni jest dość niespotykanym wyborem, takim na przekór królującym – złotym i miedzianym. Również czarny – będąc kolorem totalnie nie ślubnym i naprawdę ciężkim do stylizacji, pojawił się głównie na słodkim stole – przyjmując formę mocno czekoladowych muffinek, ciasteczek, deserów, a nawet tortu ślubnego! Karolina Kuzioła ze Słodko zadbała o czarny lukier przyprószony srebrnym pyłem. Suknia ślubna od BOSO, to połączenie nowoczesnych rozwiązań z tradycyjną koronką – oddzielna spódnica i bluzka, którą można wystylizować według własnych upodobań. O świetlisty makijaż zadbała Justyna Grądzka, a stylizacja fryzury to niezastąpiona już Sylwia Rudnicka. Białe, lekkie kwiaty, w których dominowały eustomy i storczyki, były propozycją od Moniki z kwiaciarni Retro. Niespotykane i oryginalne zaproszenia z motywem gwiezdnych konstelacji na czarnym tle, przeplecione srebrnym sznureczkiem, to dzieło Gosi z Lila Vanilla. I ostatnie, choć kluczowe, bo „robiło całą robotę” (a przynajmniej większość;) – miejsce, to Pracownia R5 w Białymstoku.

Końcowym słowem wspomnę o moich i Natalii pomysłach/ wymysłach/ wytworach 🙂 1) backdrop, który tworzą białe ramki różnych wielkości, w geometryczny sposób zawiązane srebrną wstążką, 2) brokatowe serduszka w kształcie, jaki mamy również na zaproszeniu, przywiązanych do krzeseł, 3) srebrne butelki, 4) białe tasiemki zamiast obrusu, 5) zastawa i dekoracja stołu.

 


Koncepcja i organizacja: Natalia Kalina, Monika Kaliszewska

Fotograf: Natalia Kalina

Stylizacja sesji: Monika Kaliszewska

Dekoracje: Monika Kaliszewska, Natalia Kalina

Suknia: BOSO

Florystyka: Kwiaciarnia Retro & Modern

Słodkości: Karolina Kuzioła | Słodko

Zaproszenia: Lili Vanili

Stylizacja włosów: Sylwia Rudnicka

Make-up: Justyna Grądzka

Modelka: Karolina Derpieńska

Pracownia R5


stardust-001

stardust-session-31

stardust-session-30

stardust-session-13

stardust-002

stardust-session-12

stardust-003

stardust-session-9

stardust-004

stardust-session-70

stardust-session-26

stardust-005

stardust-session-25

stardust-session-20

stardust-006

stardust-session-74

stardust-007

stardust-008

stardust-009

stardust-010

stardust-011

stardust-session-56

stardust-session-71

stardust-session-65

stardust-session-76

stardust-session-35

stardust-012

stardust-session-37

stardust-013

stardust-014

stardust-session-77

stardust-session-51

stardust-015

stardust-016

stardust-017

stardust-session-50

stardust-session-52

stardust-018

stardust-session-45

stardust-session-46

stardust-session-32

stardust-019

 

Napisz komentarz