sukienka ślubna vintage

Koronkowa sukienka ślubna w stylu vintage – któż jej nie kocha?

Sukienka ślubna wcale nie musi mieć gorsetu, a biżuteria oślepiać blaskiem. Prezentowana sesja stylizowana jest przykładem, że mniej może znaczyć więcej, a zmysłowość jest tam, gdzie tego nie podejrzewaliście…

 

Kto powiedział, że sukienka ślubna powinna oślepiać swoim blaskiem? My lubimy takie, które nie oślepiają. To Młoda ma nosić suknię, a nie odwrotnie. Ta sama zasada działa przy eksponowaniu ciała: często im bardziej je zakryjemy pięknie układającym się materiałem, tym lepszy efekt osiągniemy. To paradoks znany z technik uwodzenia;)

Kto powiedział, że sukienka ślubna powinna mieć gorset? My lubimy takie, które pozwalają kobiecie swobodnie się poruszać. Miękkie ruchy, swoboda w tańcu, bycie na luzie i w zgodzie ze sobą – na to warto postawić w tak ważnym dniu.

Kto powiedział, że biżuteria Panny Młodej nie powinna kojarzyć się z plażą, wakacjami i przygodą? My lubimy taką, która się z tym kojarzy;) Może być nawet przywieziona z którejś egzotycznej eskapady. Albo znaleziona w szkatule prababci…

Ach, te koronki!

Sesja stylizowana, którą tu prezentujemy, buduje niezwykle intymny, kameralny i alternatywny klimat. Wszystkie produkty, jakie zbudowały sesję, a także otoczenie i modelki, łączy niezwykła zmysłowość, a jednocześnie niewinność. Prezentowane niżej suknie całe są z koronki: materiału iście przewrotnego! Z jednej strony zakrywa, by zaraz odkryć. Udaje skromny, a jest bardzo dekoracyjny. Jak widać, obchodzi się właściwie samodzielnie bez innych faktur. Panny Młode w takich sukniach wyglądają jak ptaki, które zaraz mogą się poderwać do lotu. Zwłaszcza, jeśli rękawy sukni się rozszerzają ku dołowi.

Fokus na szczegóły

Sceneria sesji to detale, detale – nasza miłość! Misternie dobrane, tworzą dzieła sztuki i całe opowieści. Wasz ślub to jedyna i niepowtarzalna opowieść – stwórzcie więc własne story, inspirując się przykładami jak ten poniżej.


Miejsce: CEGLARNIA

Fotografia: Nina Twardowska i Dariusz Łukasik

Aranżacje i organizacja: Konsultacje, Aranżacje i Dekoracje Ślubne. Fabryka Marzeń

Suknie ślubne: atelier lawenda Rue De Seine

Fryzury: Zosia Furmann Make-up & Hair Artist

Makijaż: Kamila Kasperkowiak

Papeteria: Love Prints

Biżuteria: BIZOE

Modelki: Kornelia Kamińska, Dominika Szpakowska, Zuza Dąbek, Justyna Sancja Milenkiewicz


 

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

sukienka ślubna vintage

 

 

Napisz komentarz