wesele

Topowe dekoracje weselne

Ślub i wesele to często największa uroczystość, jaką mamy okazję zorganizować. Ze względu na wagę tego dnia wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, aby Para Młoda i goście wynieśli jedynie najlepsze wspomnienia. Dekoracje sali weselnej można powierzyć profesjonalistom lub zająć się tym samemu, jeśli tylko czas na to pozwala i mamy taką możliwość. Trendy w dekoracjach weselnych zmieniają się z sezonu na sezon, jednak to wybór Pary Młodej jest decydujący i wystrój sali musi iść w parze z ich gustem.

Obręcze Mąż i Żona

Obręcze dekoracyjne to doskonałe podkreślenie charakteru uroczystości. W obręcz można wpisać inicjały Młodej Pary, ich imiona lub napis „Mąż i Żona”. Te wykonane z drewna, bardzo naturalne w kolorystyce idealnie sprawdzą się na ślubach rustykalnych i w stylu boho. Błyszczące ozdoby doskonale wpasują się w wesela glamour oraz eleganckie przyjęcia. Umiejscowienie obręczy zależy od ustawienia stołów w sali weselnej. Mogą zdobić ściankę ustawioną za Parą Młodą lub przystroić przód stołu. Krzesła ozdobione obręczami świetnie sprawdzą się w przypadku ustawienia stołu Młodej Pary na środku sali, w otoczeniu gości. Cena obręczy waha się od 40 zł do 100 zł, w zależności od rozmiaru, rodzaju materiału oraz napisu.

Napisy i hasła 3D

Napisy drewniane z postwood.pl zdobiące ściankę za stołem Pary Młodej lub przód stołu to prawdziwy hit wesel w wielu stylach. Hasła mogą być różne, ich rozmiar także. W zależności od potrzeby można ozdobić nimi stół ze słodkościami, wiejski bufet lub ustawić wśród kwiatów na stołach. Drewniany napis w naturalnym wydaniu nada pięknego rustykalnego klimatu, a ozdobiony farbą lub wykonany z lśniącego tworzywa otwiera wszelkie możliwości aranżacyjne. Ceny również wahają się w zależności od długości hasła oraz materiału, z którego są wykonane.

Dekoracje z lampek

Ciepłe światło lampek skradło serce wielu Par Młodych i jest topowym trendem w dekoracjach wesel. Rozwieszone girlandy w sali weselnej, na patio lub w namiocie wprowadzą piękną atmosferę i stworzą niezapomniane kadry do zdjęć. Lampki rozwieszone na ściance za stołem Pary Młodej znakomicie podkreślą ich ważne miejsce na uroczystości i będą stanowiły doskonałą scenerię do sesji zdjęciowej. Cena dekoracji bardzo waha się w zależności od powierzchni do oświetlenia.

Wiszące kwiaty lub pnącza

Kwiaty na przyjęciu weselnym to pozycja obowiązkowa. Ich aranżacja jednak może być różna: od skromnych bukiecików po prawdziwie królewską kwietną scenerię. Swobodnie zwisające pnącza lub kwiaty stworzą niezapomnianą scenografię zarówno na przyjęciu plenerowym jak i w sali, a dobór kwiatów nada przestrzeni odpowiedni charakter: boho lub glamour.

Warto doczytać: http://ewawojciechowska.pl/dekoracje-weselne-na-postwood-pl/

Napisz komentarz