Tuby strzelające konfetti, płatkami kwiatów i banknotami

Tuby strzelające konfetti, płatkami kwiatów i banknotami

Wyjątkowe wydarzenia, takie jak ślub lub urodziny wymagają specjalnej oprawy i nietuzinkowych atrakcji. Bardzo często o tym, czy dana impreza zostanie zapamiętana na długo, świadczą detale. Te wszystkie maleńkie momenty tworzą klimat i zapadają w pamięci. Od jakiegoś już czasu na eleganckich imprezach triumf święcą strzelające tuby. Nic dziwnego, gdyż przy minimum wysiłku potrafią stworzyć spektakularne widowisko.

Konfetti, w którym znajdują się płatki róż będzie romantycznym akcentem na ślubie lub weselu. Tuby strzelające banknotami będą z kolei fajną atrakcją i dobrą wróżbą dla osoby świętującej urodziny. Tuby strzelające mieniącymi się kawałkami papieru? Na pewno sprawdzą się idealnie podczas świętowania rocznicy ślubu lub zdanego egzaminu. Okazji do ich wykorzystania jest naprawdę wiele.

Strzelające tuby idealne na wesele

Coraz większą uwagę przywiązujemy do oprawy ślubu i wesela. Dokładamy wszelkich starań, aby uroczystość była romantyczna i jedyna w swoim rodzaju. Starannie planujemy wszystkie atrakcje i pielęgnujemy tradycje. Mocno zakorzenioną tradycją stał się u nas zwyczaj obsypywania Pary Młodej ryżem lub monetami tuż po wyjściu z kościoła. Mało kto wie, że pochodzi ona z Chin. O ile ryż jest chińskim symbolem płodności i powodzenia w miłości, o tyle monety mają gwarantować Młodym powodzenie w sferze materialnej.

Dziś, mimo że tradycja jest wciąż pielęgnowana, coraz częściej odbiega się od korzeni i zamiast ryżu czy grosików, sięga się po efektowne konfetti zawierające płatki róż. Trzeba przyznać, że jest to bardzo elegancki akcent i zdecydowanie bardziej romantyczny niż „deszcz” ryżu. Na pewno takie konfetti genialnie zaprezentuje się na zdjęciach i nagraniach z uroczystości zaślubin. Ktoś ostatnio powiedział, że wesele bez konfetti jest jakby niepełne. I miał sporo racji. Bo strzelające tuby z powodzeniem można wykorzystać nie tylko w momencie, kiedy Młodzi wychodzą z kościoła, ale także podczas zabawy weselnej.

Wystrzelone z tuby złote lub srebrne papierki, serduszka czy płatki róż uświetnią pierwszy taniec lub moment krojenia tortu. Będą też fajnym dodatkiem do oczepin. Poza tym, takie wystrzałowe konfetti idealnie sprawdzi się podczas sesji ślubnej. Nie dość, że wywoła uśmiech na twarzach gości, to na dodatek wyśmienicie zaprezentuje się na pamiątkowych fotografiach.

Urodziny i inne okoliczności

Tuby strzelające konfetti to prosty sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Wyobrażacie sobie urodziny bez deszczu konfetti? Albo rocznicę ślubu dziadków lub rodziców bez wystrzałowej atrakcji? Płatki róż, banknoty lub kolorowe, błyszczące papierki, które wirując swobodnie opadają w dół, pomogą stworzyć magiczną atmosferę. Będą też miłym zaskoczeniem i nietuzinkową atrakcją. Konfetti w kształcie drobnych serduszek będą idealną dekoracją na Walentynki.

Delikatne serca pięknie ozdobią stół lub pokój i z całą pewnością podkreślą romantyczny charakter wydarzenia. Metaliczne papierki w kolorze złota lub srebra wystrzelone w sufit uświetnią też zabawę karnawałową lub sylwestrową. Bardzo modne w ostatnim czasie stało się również wykorzystywanie konfetti, zwłaszcza typu push-pop podczas Baby Shower. Odpowiednio dobrane kolorystycznie (w odcieniu błękitu lub różu) jest świetnym zwieńczeniem ogłoszenia płci dziecka, które lada moment pojawi się na świecie.

Proste w obsłudze i bezpieczne

Tuby strzelające konfetti są niezwykle proste w obsłudze, a jednocześnie niezawodne i bezpieczne, czego nie zawsze można powiedzieć o innej popularnej atrakcji – fajerwerkach. W przypadku strzelających tub, ryzyko przypadkowego wybuchu jest zerowe. Tuby mogą mieć różne kształty i rozmiary – od 20 do nawet 100 cm. Im dłuższe, tym efekt jest ciekawszy.

Na rynku dostępne są konfetti strzelające płatkami róż, metalicznymi papierkami, serduszkami, gwiazdkami, banknotami, a nawet maleńkimi diamencikami. Dużym atutem konfetti jest ich cena – niewielka, bardzo atrakcyjna. Za koszt rzędu 3-10 złotych możemy zapewnić sobie lub innym atrakcję, o której będzie się pamiętało przez dłuższy czas.

Gdzie kupić tuby strzelające?

Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć tuby strzelające konfetti. Bardzo wygodną formą zakupu jest sklep internetowy jak np. Mellilu. Oprócz tradycyjnego konfetti w tubie, można tu znaleźć także konfetti typu push-pop, umieszczone w małych, ale pojemnych opakowaniach.

Mellilu oferuje także przepiękne płatki róż w różnych kolorach, które z powodzeniem można wykorzystać do obsypania Pary Młodej lub dekoracji kościoła czy sali weselnej. Ta urokliwa ozdoba idealnie sprawdzi się również do stworzenia romantycznego nastroju podczas zaręczyn lub nocy poślubnej. Wybór jest na tyle szeroki, że bez trudu można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Napisz komentarz