wieczór panieński pomysły

Wieczór panieński – 8 pomysłów! Zobacz, jak można inaczej

Wieczór panieński jeszcze do niedawna nieodłącznie kojarzył się z pokazem chippendalesów i zabawą do białego rana. Taka forma rozrywki nie każdemu przypada do gustu, a przecież chodzi o to, by przyszła panna młoda bawiła się znakomicie. Co zrobić, by uprzyjemnić jej ten wyjątkowy dzień? Poznajcie 8 pomysłów na wieczór panieński w opcjach: domówka lub wyjście na miasto.

Stylowa impreza

Nadal w klubach można spotkać dziewczyny, na głowie których świecą różowe rogi albo połyskują brokatowe uszy króliczków. Oczywiście dobrze jest wyróżniać się z tłumu, ale niekoniecznie musi to być tak oklepany sposób. Zamiast tego, warto zastanowić się nad motywem przewodnim wieczoru, który może stanowić na przykład inspiracja filmowa czy też modowa. Możecie podążać przez miasto w niebotycznych szpilkach, popijając w barach drinki Cosmopolitan, niczym bohaterki „Seksu w wielkim mieście” albo odwiedzić klimatyczny klub w stylizacji hippie. Wszystko zależy od upodobań przyszłej panny młodej.

stylowa impreza

Sesja zdjęciowa

To nie tylko pomysł na spędzenie czasu w przyjacielskim gronie, ale jednocześnie także na prezent dla przyszłej panny młodej. Daje niezapomniane wrażenia i pamiątkę na całe życie. Sesja zdjęciowa poprzedzona makijażem i stylizacją to coś, o czym marzy wiele kobiet. Wspólne dobieranie garderoby będzie stanowiło przedsmak sesji i zapowiedź dalszych atrakcji wieczoru.

sesja zdjęciowa

Gotowanie na żywo

Ciekawe urozmaicenie wieczoru panieńskiego spędzanego w domu może stanowić gotowanie przez szefa kuchni, który wyczaruje dla Was wspaniałą kolację. To bardzo popularna usługa, ale niestety wymagająca większego budżetu. Jeśli jednak nie zamierzacie nigdzie wychodzić, może warto sobie na nią pozwolić? W ofercie znaleźć można także wspólne gotowanie, które będzie ciekawą zabawą.

gotowanie na żywo

Lekcja tańca

To atrakcja do zorganizowania zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w wybranej szkole. Rodzaj tańca najlepiej dopasować do charakteru imprezy. Jeśli więc planujecie na wieczór szaleństwo w klimacie salsy, warto pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu. Ciekawym rozwiązaniem, jeśli oczywiście leży to w granicach zainteresowań przyszłej panny młodej, jest burleska. To bardzo ciekawa forma, która wcale nie wymaga daleko idącej, erotycznej oprawy. Ciekawe stroje to coś, co pomoże zbudować klimat!

Popularne wyjazdy

Jest to opcja zdecydowanie na zasobniejszą kieszeń. Przy planowaniu wyjazdowego dnia panieńskiego trzeba dobrze przemyśleć, czy wszystkie uczestniczki są w stanie sobie na niego pozwolić. Wyjazd ma zdecydowanie sens wówczas, gdy na miejscu czeka jakaś atrakcja, na przykład SPA czy koncert ulubionego zespołu. W przeciwnym wypadku, jeśli nie jest to zagraniczna wycieczka połączona ze zwiedzaniem, imprezę w lokalu można zorganizować w każdym mniejszym czy większym mieście.

popularne wyjazdy

Gra miejska

Skoro już o mieście mowa, ciekawa gra miejska wciągnie przyszłą pannę młodą w wir atrakcji. Chyba każdy pamięta z dzieciństwa zabawę w podchody, więc dlaczego by nie przenieść jej na grunt zabawy w mieście? Ciekawe wskazówki, prowadzące na przykład do sklepu z bielizną, gdzie na przyszłą pannę młodą będzie czekał prezent, a stamtąd „porwanie” do docelowego miejsca z imprezą to coś, co na pewno na długo zostanie w pamięci.

Pokaz barmański

Chyba trudno wyobrazić sobie lepszą atrakcję niż drinki serwowane specjalnie dla Was, w dodatku w efektowny sposób. Pokaz umiejętności barmańskich będzie stanowił ciekawą alternatywę dla wspomnianych na początku chippendalesów. Wszystko ze smakiem i kulturą, więc taka forma rozrywki na pewno przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej. Co do męskiego striptizu, trudno o tym jednoznacznie przesądzić.

pokaz barmański

Kompletowanie ekipy

To pomysł, który nic nie kosztuje, a może ciekawie urozmaicić wieczór. Zabawa polega na tym, że towarzyszki przyszłej panny młodej czekają na nią w kilku różnych klubach. Ona z kolei stawia się w umówionym miejscu, gdzie czeka na nią pierwsza z druhen. W każdym klubie wskazówkę wraz z drinkiem dla przyszłej panny młodej przekazuje barman. W kolejnych miejscach dołączają nowe osoby, aż wszyscy dotrą do docelowego miejsca imprezy, gdzie z prezentem będzie czekała ostatnia druhna. Jeśli grupa jest zbyt liczna, w każdym z miejsc może czekać więcej osób.

 

Niezależnie od tego, na jakie rozrywki ostatecznie padnie wybór, bezwzględnie należy pamiętać, że to dzień przyszłej panny młodej. To jej gustem i upodobaniami należy się kierować w pierwszej kolejności. Tylko wtedy wyjątkowa zabawa gwarantowana.

Napisz komentarz