Współpraca

Nasi Czytelnicy

Czytelnicy na naszej stronie szukają nietuzinkowych inspiracji ślubnych oraz informacji o polecanych przez naszą redakcję profesjonalistach. Ślub to dla nich wyjątkowe wydarzenie, dla którego szukają niepowtarzalnej oprawy we własnym stylu.

Większość naszych czytelników to narzeczeni planujący ślub, ale nie tylko! Cieszymy się z odwiedzin profesjonalistów, którzy chcą u nas prezentować swoje prace, obserwują dokonania swoich kolegów po fachu, czerpiąc wzajemnie inspiracje.

Rekomendacja to coś więcej niż reklama

Obserwujemy obecnie niespotykany dotąd boom na rynku oferentów ślubnych. Jeszcze nigdy dotąd nie mieliśmy w Polsce tylu firm obsługujących pary młode. Nie dziwimy się więc oszołomieniu oraz irytacji ludzi planujących ślub, którzy pragną w tym gąszczu propozycji, odnaleźć te naprawdę wartościowe.

Nie każdy wie, czym się kierować przy wyborze, na co zwrócić uwagę. Dlatego tak ważna jest dziś REKOMENDACJA. Traktujemy naszych Czytelników jak przyjaciół, którym doradzamy od serca. Przyjaciół się nie oszukuje – dlatego nie polecamy firm tylko dlatego, że ktoś wykupił u nas reklamę. Każdy, kto się pojawia na naszym blogu – czy to w artykułach, czy na banerach, jest dokładnie przez nas sprawdzany. Oglądamy jego stronę i portfolio. Nie rekomendujemy niczego, czego sami byśmy nie zamówili. Budujemy zaufanie elitarnością usługodawców. Wierzymy, że to śmietanka, crème de la crème branży ślubnej.

Jesteśmy otwarci na różnych partnerów biznesowych, z którymi możemy nawiązać współpracę. Niezależnie, jak duża jest Twoja marka – napisz do nas, jeżeli czujesz, że Twój produkt lub usługa będą pasować do naszej strony. Jesteśmy gotowi sprostać różnym oczekiwaniom w obszarze promocji. Wspólnie mogą z tego powstać bardzo ciekawe materiały.

Jak możesz się u nas zaprezentować? Odezwij się, a my przedstawimy Ci nasze propozycje. Jesteśmy otwarci na niestandardowe formy współpracy – może nas czymś zaskoczysz?:)

wspolpraca@zespolnapiecia.pl

Pobierz aktualną ofertę i cennik banerów umieszczanych na ZNP