Wypożyczenie auta z wypożyczalni na ślub - o czym pamiętać?

Wypożyczenie auta z wypożyczalni na ślub – o czym pamiętać?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowania do niego trwają nierzadko nawet kilka lat. Trzeba przecież zaplanować każdy szczegół, aby nic nie zepsuło uroczystości.

Co roku w Polsce zawiera się około 200 tysięcy małżeństw, jak wynika ze statystyk. Suknia ślubna dla niej i garnitur dla niego, obrączki, sala weselna, zaproszenia, kwiaty, menu… To wszystko wymaga długich narad i szczegółowych planów. No i jeszcze młoda para musi się jakoś dostać do kościoła lub urzędu, a następnie przemieścić do miejsca przyjęcia weselnego. W tym specjalnym dniu nowożeńcy chcieliby poruszać się specjalnym pojazdem. Zazwyczaj jest to samochód wypożyczony. Najczęściej zadawane pytania przy wynajmie samochodu dotyczą tego, jaki samochód wynająć, czy firma zapewnia kierowcę i czy trzeba samodzielnie dekorować pojazd?

Specjalny samochód na specjalne okazje

Samochód nowożeńców powinien być przede wszystkim odpowiednio duży. Młoda para chciałaby przecież siedzieć w nim komfortowo, a sama suknia ślubna potrafi zająć sporo miejsca. Dodatkowo często z nowożeńcami podróżują świadkowie lub drużbowie. Wiele par chce się czuć jeszcze bardziej wyjątkowo tego dnia i zatrudnia kierowcę, który poprowadzi samochód wiozący ich do ślubu, ale równocześnie zajmuje jedno miejsce w aucie. Samochód powinien być nie tylko duży, ale również udekorowany stosownie do niezwykłej okoliczności, jaką jest ślub. Niektóre firmy wynajmujące auta do ślubu dodatkowo oferują dekorację samochodu w cenie wynajmu. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, bo dekoracje są wtedy trwałe i zamocowane w sposób nieuszkadzający lakieru.

Kierowca ślubnej limuzyny

Wiele wypożyczalnie aut ślubnych podstawia samochód wraz z kierowcą. Taką usługę w ofercie ma na przykład sieć wypożyczalni carfree.pl. Jedną z nich jest wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze. Samochód z kierowcą to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy tego dnia chcą zdjąć z siebie stres związany z obsługą pojazdu. Wiele par do ślubu jedzie pojazdem zabytkowym, a obsługa takiego auta wymaga dodatkowej wiedzy i doświadczenia. Kierowca podstawi samochód we wskazane miejsca, a po uroczystości odprowadzi go do firmy. Dodatkowo to właśnie on odpowiada za stan auta i młoda para nie musi się martwić o nic, jeśli dojdzie do jakiegokolwiek uszkodzenia czy awarii.

Samochód z wypożyczalni to doskonała opcja dla nowożeńców, którzy chcą z fasonem zajechać pod kościół, a potem salę weselną.

Napisz komentarz