Paper Project

Zaproszenia ślubne ze 100-letniej maszyny: Paper Project

O tym, że dodatki ślubne mają czasami znaczenie totalne, przypominamy właściwie w każdym wpisie. Za dodatkami zaś stoją ludzie, którzy je wytwarzają. Poprosiliśmy studio Paper Project, by przedstawiło się naszym Czytelnikom. Zamówicie tu papeterię ślubną i wszystkie tłoczone elementy z papieru, o jakich sobie tylko zamarzycie. Nie do wiary, że drukują to na 100-letniej maszynie!

 

Paper Project

 

Poprosiliśmy Paper Project (czyli Anię, Krzyśka i…psa Teslę – bo to nierozłączne trio:) o dokończenie zdań:

Jesteśmy…małym studiem letterpress. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukowaniem, używając najstarszej techniki drukarskiej, jaką jest druk typograficzny.

Oferujemy… szlachetne, eleganckie zaproszenia ślubne i inne okolicznościowe wydruki wykonane na wysokiej jakości materiałach.

Wyróżniamy się… absolutnym oddaniem w proces powstawania naszych prac. Jesteśmy zaangażowani w każdy jego etap: od powstawania projektu, poprzez mieszanie farb do ręcznego wykonania każdej pojedynczej odbitki. Nasze prace wyróżniają się możliwością wykorzystania szlachetnych papierów o wysokiej gramaturze, tłoczeniem w głąb papieru, oddaniem najdrobniejszych szczegółów, intensywnością kolorów i niepowtarzalną jakością wydruku.

Dziś… cieszymy się pracą, która jest naszym życiem.

Zmierzamy do… powiększenia naszej pracowni o kolejne maszyny z „duszą”.

W naszych projektach staramy się… nic nie popsuć:)

Pomysły na nowe projekty… przychodzą i odchodzą;)

Praca na 100 letniej maszynie to… wielki zaszczyt.

 

Jeżeli więc szukacie wysokiej jakości rzemieślniczych druków, jakich nie uzyskacie metodą cyfrową: menu, planów i numerów stołów, winietek, podziękowań dla gości, etykietek na alkohol, wizytówek, kartek okolicznościowych, to zajrzyjcie do Paper Project:) Przygotują je Wam na 100-letniej prasie typu boston z napędem nożnym;)

Nam serca zabiły mocniej!

 

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project

Paper Project


 

paper concept

 

Komentarze (2)

 • falamorska@o2.pl'

  Ojejuniu! One są cudne. Takie pieknie wykonane. Ja na swoj ślub wybrałam troche inny styl, ale tez bylam zachwycona. Recznie zdobione od amelia-wedding.pl wybor fenomenalny, a jak dla mnie i tak kazdy byl najlepszym projektem <3

  Odpowiedz
  • rtpatrycja@gmail.com'

   Nie ma to jak samemu sobie dobre komentarze pisac 😉 Te wasze zaproszenia sa okropne przeciez, nijak sie maja do tej klasy z artykulu….

   Odpowiedz

Napisz komentarz