Bo buty trzeba rozchodzić, czyli 7 cennych rad Rezydencji Protasy

Zapytaliśmy Rezydencję Protasy – klimatyczną salę weselną z okolic Białegostoku, o kilka rad które mogą udzielić Parom Młodym przed ich weselem. Oto szczęśliwa siódemka Justyny Kotowicz, właścicielki:

 

  1. Realizujcie swoje wizje, swoje pomysły, nie dajcie się przekonać, że ten dzień należy do kogoś innego (nawet, jeśli jest sponsorem 😉 )
  2. Szanujcie sugestie Waszych Rodziców – najczęściej mają dobre rady, pamiętajcie natomiast, czyje życzenia chcielibyście spełniać tego dnia. Uczyńcie Rodziców Waszymi Gośćmi.
  3. Nie dajcie sobie wmówić wykonawcom Waszych przyjęć, że czegoś, co wydaje się proste, nie da się zrobić – podpisujcie umowy, czytajcie je i egzekwujcie od wykonawców ich realizację.
  4. Ufajcie w dobrą wolę osób, którym zdecydujecie się powierzyć organizację wesela – celem większości z nas jest zapewnienie Wam powodzenia tego ważnego dnia.
  5. Zapewnijcie sobie pomoc – w świadkach, rodzinie, znajomych, która spowoduje, że będziecie tego wieczoru po prostu dobrze się bawić i organizować poprzez swoją obecność dobrą zabawę Waszym gościom. Wszyscy pomocnicy nieocenieni są też rano, przy pakowaniu pojemników z jedzeniem i wszystkich Waszych rzeczy do auta.
  6. Nie znikajcie w trakcie wesela na sesje fotograficzne, czy na zbyt długi odpoczynek. Najlepszą zabawę tego dnia zapewnicie Wy; zespół/DJ/wodzirej to niezbędne tło dla Waszej obecności na parkiecie, jednak bez Was to się nie uda!
  7. Buty weselne trzeba wcześniej rozchodzić 🙂  To nie żart. Widzieliśmy już krew na piętach i niemiłosiernie spuchnięte stopy…

 

Napisz komentarz