Ślub w Wenecji? A kto zakochanym zabroni?:)

Są takie miejsca, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia. Są takie kraje, które się z miłością po prostu kojarzą. Włochy zdecydowanie do nich należą.

 

Przepiękne miasta z bogactwem zabytków. Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Literatura sławiąca miłość. Muzyka wiecznie zakochanych ludzi. Styl życia, który miłości hołduje. Nie ma więc co się dziwić, że włoski ślub to dla wielu Par spełnienie marzeń. Nawet jeśli nie są Włochami i muszą przemierzyć tysiące kilometrów, by tam powiedzieć sobie Tak!

Paula i Radek spełnili swoje marzenie o włoskim ślubie. Było jak w bajce, bo jak być mogło inaczej? Spacery wąskimi uliczkami Burano i Wenecji, w których każdy kadr jest filmowy. Miejsca absolutnie magiczne.

Słodkie dolce vita podczas ślubnej wyprawy. Tam lody i kawa nabierają innego smaku. Może to siła autosugestii, że tam kawa smakuje najlepiej. Czy tak jest naprawdę – niech każdy rozstrzygnie sam! Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy teledysk filmowy zrealizowany przez Feel 8 Studio, które specjalizuje się w zagranicznych ślubach.

Może ktoś z Was się zainspiruje?:)

Napisz komentarz