Owczarnia magii pełna – pierwsza edycja spotkania I swear

Jak zainspirować przyszłe Pary Młode do organizacji ślubu w nietypowym miejscu? Może być nim stodoła, loft, jurta, ogród, barka, spichlerz, szklarnia czy nawet dawna owczarnia. Najlepiej zorganizować w nich spotkanie i zaprezentować, jak magicznie mogą wyglądać podczas przyjęcia i oczarować gości weselnych. Na taki właśnie pomysł wpadła Gabriela Stolorz, pomysłodawczyni projektu I swear. Jest to spotkanie w formie targów, którego główną ideą jest zaprezentowanie potencjału alternatywnych przestrzeni.

 39515261_302634560542581_1243538854921633792_n

„Organizując śluby i wesela, staram się nakłonić pary na niekonwencjonalne rozwiązania. Nietypowa suknia, tort, aranżacje kwiatowe, dodatki, kąciki tematyczne i co najważniejsze oryginalne miejsce. Na mapie Polski odnajdziemy setki takich miejsc, chodź poszukiwania bywają trudne. Aby pomóc Młodym Parą w zorganizowaniu alternatywnego przyjęcia weselnego, postanowiłam odkrywać, a następnie pokazywać architektoniczne perełki w ślubnych odsłonach. Tak powstał projekt „I swear – spotkania ślubne”.  – mówi organizatorka.

Projekt I swear pomaga wypromować nieodkryte miejsca na mapie Polski, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego. Pierwsza edycja odbędzie się w Owczarni w Węgierskiej Górce otoczonej górami, mającej własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec.

Przyjęcie na ponad 200 osób możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonię zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty.

Niepozorna Owczarnia na jesień rozbłyśnie dzięki najlepszym firmom z branży ślubnej. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki, jak sobie wymarzyliście.

Sesja boho i glamour – przedsmak klimatu

Sesja promująca I swear przedstawia Owczarnię w dwóch odsłonach: glamour i boho.

„Wnętrze Owczarni zaaranżowaliśmy bardziej elegancko, opierając się na złotych i lustrzanych elementach, dodając do kwiatów trawy pampas. Do zwiewnej sukienki założyliśmy złoty wianek, a torty oraz inne słodkości obsypane były jadalnym złotem. Na zewnątrz stworzyliśmy magiczne miejsce na ceremonię zaślubin, stawiając tipi i strzeliste dekoracje, a w tle towarzyszyły nam malownicze góry, owce i alpaki. Standardowy wianek panny młodej zastąpiliśmy przepięknym słomkowym kapeluszem, który idealnie współgrał z naszą boho koncepcją.” – opowiada Gabriela Stolorz.

38804498_2006886889381655_5821237530120421376_n

 

„I swear – spotkania ślubne” już za dwa miesiące.

Organizator „I swear – spotkania ślubne”

Gabriela Stolorz właściciel firmy bemywife

14.10.2018 | 11:00-18:00 | Owczarnia | Węgierska Górka | Wstęp: 5 zł

www.i-swear.pl

Napisz komentarz