Targi ślubne Szarotce w Warszawie

Sypnęło śniegiem, zaczyna sypać i targami ślubnymi! Najbliższe, bo już 3-4 lutego, odbędą się w industrialnej przestrzeni Szarotki w Warszawie. Zobaczcie, co Was tam czeka.

W dniach 3-4 lutego industrialną przestrzeń Szarotki wypełni ponad 50-ciu Wystawców. Wśród nich marki cieszące się już od lat uznaniem w branży ślubnej oraz te niedawno powstałe, które już na starcie podbiły polski rynek ślubny. Organizator Targów, Agencja Teraz Powiesz TAK, zaprasza wszystkich miłośników alternatywnego stylu ślubów i wesel, na dwa dni w wyjątkowej atmosferze.

Nie bez powodu targi odbędą się w tak nietypowym miejscu, jakim jest Szarotka. Budynek ten, mieszczący się na terenie historycznego Fortu Mokotów, jest przestrzenią proponowaną na eventy i wesela przez Partnera Wydarzenia, Grupę Warszawa – firmy stworzonej z pasji do rzeczy pięknych. Mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród jak m.in. World’s Best Bars 2016 za niepowtarzalną atmosferę klubu Weles, Grupa Warszawa zawsze proponuje swoim Klientom to, co niepowtarzalne.

Targi dedykowane są przyszłym Parom Młodym, które szukają nietypowych rozwiązań i niestandardowych propozycji. Wystawcy zachwycą niekonwencjonalnym podejściem do tematu oraz dopracowaniem wszystkiego w detalu. Będzie można zainspirować się atrakcjami weselnymi, zamówić obrączki, znaleźć prezenty dla gości, przymierzyć suknie, zarezerwować fotografa i zapoznać się z ofertą z wielu innych ślubnych kategorii.

Wśród Wystawców swoją kolekcję zaprezentuje niedawno powstała marka Warsaw Poet, której pierwsza kolekcja podbiła rynek sukien ślubnych w Polsce. Obok niej swoją kolekcję zaproszeń ślubnych zaprezentują Papiery Wartościowe – firma powstała z miłości do papieru, której wyjątkowe kalendarze skradły serca miłośników pięknych form.

Swoje propozycje przedstawią również fotografowie, a wśród nich Kamila Gołębiewska, której artystyczna wizja fotografii ślubnej ujmuje w każdym detalu.

Więcej informacji znaleźć można na fanpage’u Targów: https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc.

Napisz komentarz